2-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe Veža Euphoria

Obec
Košice
Mestská časť
Sídlisko KVP
Ulica
Wuppertálska
Počet izieb
2
Rozloha
68 m2
Poschodie
3
Stav bytu
Holobyt
Balkón
Terasa
Materiál
Tehla
Stav domu
Novostavba
102 000 €
Predané 12.10.2019

„Hľadáte moderné bývanie v novostavbe s jedinečnou architektúrou, praktickou dispozíciou, ktoré je navyše situované v príjemnom prostredí s výbornou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou?“


Novostavba VEŽA EUPHORIA, ktorej stavba sa chýli ku koncu, je ta správna voľba pre Vás !


Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám na predaj 2-izbový byt v tomto unikátnom projekte, s kúpou ktorého možno zažijete pocit dokonalého šťastia práve Vy. 


2-IZBOVÝ BYT č. 305:
Bude mať rozlohu 47,9 m2 a prislúcha k nemu veľká 17 metrová terasa a pivnica (2,8 m2). Nachádza sa na 3. poschodí v jedenásť poschodovej veži s 3 výťahmi a bezbariérovým vstupom.  Vďaka svojej východnej orientácii na mesto je byt slnečný (najmä v doobedňajších hodinách).


MODERNÁ DISPOZÍCIA  A STAV, KTORÝ SI UPRAVÍTE PODĽA SEBA:
Dispozične byt pozostáva z priestrannej dennej časti (tá je tvorená obývacou izbou, ktorá je spojená s kuchyňou), spálne, kúpeľne a samostatnej toalety, vstupnej chodby a šatníka. Z obývacej izby aj spálne je vstup na 17-metrovú terasu, ktorú si proste zamilujete. Byt sa odovzdáva v stave holobytu so sadrovými omietkami a stropmi, plastovými oknami s izolačným troj-sklom a bezpečnostnými vchodovými dverami. Kúrenie je podlahové a pohodlne si ho nastavíte aj cez mobil. 
Vďaka kúpe bytu vo fáze výstavby, získate príležitosť byť jeho prvým vlastníkom a upraviť si ho tak podľa vlastných predstáv. 


VYHĽADÁVANÁ  LOKALITA:
Veža Euphoria je situovaná v príjemnom prostredí na začiatku Sídliska KVP (na Wuppertálskej ul.), ktorá disponuje výbornou občianskou vybavenosťou, dopravnou dostupnosť  či možnosťou realizácie Vašich voľnočasových aktivít v okolitej prírode. Priamo v objekte sa bude nachádzať lekáreň, kvetinárstvo, ale najmä potraviny Fresh plus, do ktorých si v pohode odbehnete aj pri varení v papučiach :). Všetkých motoristov zaiste poteší výborná dopravná dostupnosť do centra mesta, Galérie, Optimi, či pohodlné napojenie na obchvat behom pár minút. Parkovanie v samotnom objekte je zabezpečené vonkajšími či vnútornými parkovacími miestami, ktoré si môžete k bytu dokúpiť. Ak rozmýšľate ekologicky alebo sa aktívne zapájate do týždňa mobility a rozhodnete sa auto ponechať doma, určite Vás poteší aj blízkosť zástavky MHD (s linkami autobusov 19, 36, 55 a RA4), ktorá je vzdialená do 200 metrov. 


NÍZKE NÁKLADY: 
Režijné náklady sú pri danej nehnuteľnosti odhadované na cca 30 ,- €/mesiac (za ohrev a vykurovanie) + Vaša individuálna spotreba vody a elektriny. 


SKVELÁ INVESTÍCIA: 
Vďaka nízkym režijným nákladom a koncepcii samotnej novostavby je  byt ideálny aj ako investičná nehnuteľnosť za účelom dlhodobého či krátkodobého prenájmu. 


CENA za byt č. 305: 102.000,- €
CENA za parkovacie miesto: od 9.000,- €


Všetko čo ste sa o projekte nedozvedeli tu sa dočítate na stránke www.byty-euphoria.sk

 

ALTERNATÍVNY BYT:
Ak Vás táto novostavba uchvátila, ale uprednostili by ste menší byt s balkónom, možno pre Vás bude vhodnejší 2-izbový byt č. 1007:

http://www.dreamreal.sk/detail-inzeratu/2-izbovy-byt-s-balkonom-v-novostavbe-veza-euphoria/

Obec
Košice
Mestská časť
Sídlisko KVP
Ulica
Wuppertálska
Počet izieb
2
Rozloha
68 m2
Poschodie
3
Stav bytu
Holobyt
Balkón
Terasa
Materiál
Tehla
Stav domu
Novostavba
102 000 €
Predané 12.10.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím