2-izbový byt v príjemnom prostredí pri Hornáde

Obec
Košice
Mestská časť
Nad Jazerom
Ulica
Galaktická
Počet izieb
2
Rozloha
50 m2
Poschodie
7
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Nie
Materiál
Panel
69 500 €
Predané 01.08.2019

Ing. Štefan GREGOR Vám ponúka na predaj 2-izbový byt bez lodžie situovaný v príjemnom prostredí blízko Hornádu na Galaktickej ul. (Košice IV – MČ Nad Jazerom). 
Podlahová plocha bytu je 50 m2 a prislúcha k nemu pivnica v suteréne. Nachádza sa na 7. poschodí v 7 poschodovom bytovom dome so zrekonštruovanou strechou a stúpačkami. Orientovaný je na juhovýchod (do parku s detským ihriskom a cvičiskom pre psy) a severozápad (na parkovisko, kde pohodlne zaparkujete).

 

STAV A DISPOZÍCIA:
Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kúpeľne a toalety, kuchyne a 2 izieb, z ktorých je jedna prechodová. Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nového majiteľa. 

 

LOKALITA:
Nehnuteľnosť je situovaná v tichom prostredí sídliska Nad jazerom, ktoré si Vás získa najmä svojou výbornou občianskou vybavenosťou, príjemným prostredím s množstvom zelene a rekreačnou oblasťou okolo Jazera, ktorá poskytuje možnosť realizácie Vašich voľnočasových či športových aktivít. Za bytovým domom sa nachádza park s detským ihriskom či výbehom pre psov. Pred bytovým domom je zas parkovisko s dostatkom parkovacích miest. V pešej dostupnosti sa nachádza OC Važec s množstvom obchodov, Výmenník Važecká (kultúrne zameraný projekt EHMK), pošta, Bila, ale aj materská či základná škola a zastávky MHD (linky električiek 3, 7, 9, R2 a autobusov 28, 52, N7). 

 

BYT JE IDEÁLNY PRE KLIENTOV, KTORÍ:
- sa neboja rekonštrukcie a radi by si nehnuteľnosť upravili podľa vlastných predstáv,
- preferujú prechádzky v príjemnom prostredí pred posedením na lodžii, 
- si radi doprajú ticho a pokoj, bez dupotajúcich susedov nad hlavou, alebo
- len proste majú radi túto mestskú časť :)

 

CENA: 69.500,- €
V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou ako aj ich autorizácia (overenie podpisov a zrýchlené katastrálne konanie) a elektronický vklad do katastra nehnuteľnosti

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU 

 

Obec
Košice
Mestská časť
Nad Jazerom
Ulica
Galaktická
Počet izieb
2
Rozloha
50 m2
Poschodie
7
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Nie
Materiál
Panel
69 500 €
Predané 01.08.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím