2-podlažný rodinný dom s veľkým pozemkom v strede obce Rankovce

Obec
Rankovce
Rozloha
250 m2
Materiál
Murovaný
Stav domu
Pôvodný stav
Rozloha pozemku
4862 m2
Cesta
Asfaltová
40 000 €
Predané 15.08.2019

Ing. Štefan Gregor Vám ponúka na predaj 2-podlažný rodinný dom s veľkým 48-árovým pozemkom v strede obce Rankovce, ktoré sú vzdialene len 25 km od mesta Košíce.

 

STAV A DISPOZÍCIA DOMU:
Rodinný dom bol postavený v 80-tych rokoch z tehál a kvádrov. Dom má 2 podlažia, je z časti podpivničený a má úžitkovú plochu 250 m2. Prízemie pozostáva z 2 priestranných izieb, kuchyne s veľkou špajzou a kúpeľne, ktorá je spojená  s toaletou. Na poschodí sú ďalšie 4 izby, z ktorých je jedna prechodová a vstup na pôjd. Strecha je sedlová a krytina plechová. Keďže je dom v pôvodnom stave a viac-menej sa jedná o hrubú stavbu, môžete si ho zrekonštruovať podľa seba. Dom je napojený na vodu zo studne a elektrinu (220 V / 380 V). Odpad je riešený formou septiku s možnosťou pripojenia na obecnú kanalizáciu.  Momentálne je dom bez kúrenia, ale má 2 funkčné komíny. Môžete sa tak rozhodnúť pre vykurovanie tuhým palivom, alebo elektrické vykurovanie (elektrický prúd denný/nočný) . 

 

POZEMOK:
K domu prislúcha pozemok s rozlohou 4862 m2. Je mierne svahovitý a široký zhruba 27 m. Okrem domu sa na ňom nachádza garáž s maštaľou a veľká stodola s rozlohou 112 m2. Ideálny je pre samostatne hospodáriaceho roľníka, ktorý hľadá veľký pozemok s hospodárskymi budovami. 

 

LOKALITA: 
Rodinný dom sa nachádza v strede obce Rankovce v blízkosti Slanských vrchov. Priamo v Rankovciach sa nachádza obecný úrad, materská škola, kostol, farnosť, potraviny a pohostinstvo. V susednej obci Herľany, vzdialenej 2 km, sa nachádza základná škola pre žiakov 1.-3. ročníka a v obci Kecerovce pre žiakov 1. - 9. ročníka.

 

CENA: 40.000,- €
V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU

 

Obec
Rankovce
Rozloha
250 m2
Materiál
Murovaný
Stav domu
Pôvodný stav
Rozloha pozemku
4862 m2
Cesta
Asfaltová
40 000 €
Predané 15.08.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím