3- izb. byt na Terase s veľkými izbami a balkónom 5/8

Obec
Košice
Mestská časť
Terasa- Západ
Ulica
Trieda SNP
Počet izieb
3
Rozloha
67,30+3 m2
Poschodie
5/8
Stav bytu
rekonštrukcia 10r.
Balkón
áno
Materiál
panel
Stav domu
zateplený
120 900 €
Predané 24.06.2020

Hľadáte byt na Terase s 3 veľkými samostatnými izbami a balkónom?

 

Tento byt má 67m2, k tomu vyše 3m2 zasklený balkón a 1,5m2 pivnicu na prízemí bytového domu. Množstvo zelene môžete vidieť z každého okna bytu. Nachádza sa na ideálnom 5/8 poschodí.

 

Orientácia bytu: V (obývačka a kuchyňa)/ Z (izba a spálňa).

 

Popis bytu: Zmenila sa čiastočne dispozícia bytu, čím sa docielila väčšia kuchyňa. Chodba je vstupom do všetkých izieb bytu. 3 samostatné izby (dve veľké s plochou 17,5m2 , tretia má 11,22m2). Samostatné WC, kúpeľňa so sprchou, dostatočne priestranná kuchyňa. Vstup na balkón je zo spálne. V byte bola menená kompletne elektrika, menené elektrické rozvody za medené.. Podlahu tvorí dlažba, plávajúca podlaha, gumolit, koberce. Sadrokartón na stropoch. Zasklený balkón. Aktuálne rozloženie bytu nájdete na pôdoryse v prílohe.

 

Náklady na bývanie mesačne do 160 Eur pre 4 člennú rodinu vrátane médií a Antik.

 

Stav bytu: kompletná rekonštrukcia bola zrealizovaná pred 10 rokmi. Byt je v zachovalom stave. Stačí zrealizovať drobné úpravy, vymaľovať a následne sa môžete nasťahovať. Byt je teplý a slnečný. Na poschodí sú celkom 2 byty.

 

Stav bytového domu: v r. 2015 bola realizovaná rekonštrukcia. Menené stupačky, zateplenie polystyrénom, nové omietky, farba, nový výťah, nová elektro - inštalácia, zvončeky, schránky, balkóny, strecha. Na prízemí sa nachádzajú spoločné priestory s mrežou a zámkom  na uskladnenie vecí a bicyklov. Výťah stojí na každom poschodí. Energetický certifikát budovy je B.

 

Okolie a lokalita: lokalita je obľúbená oproti spoločenskému pavilónu na Triede SNP s ľahkou dostupnosťou do mesta i bohatou občianskou vybavenosťou. V okolí sa nachádzajú 2 základné školy, 3 materské školy , 1 základná umelecká škola, centrum voľného času, mini golf, potraviny Fresh, Billa, Lidl, reštaurácie, pošta, zastávka autobusu a električky, OD Terasa, OC Galéria, Cassovia, Optima, centrum mesta 25 min. chôdzou. Parkovanie je verejné a zdarma.


Cena bytu: 123 000 Eur. V byte po predaji môže ostať časť nábytku.

Cena zahŕňa i služby RK, poplatky za prevod vlastníckych práv k nehnuteľnosti, príprava kúpnych zmlúv, služby advokátskej kancelárie, autorizácia Zmlúv, podanie na kataster.

Byt je v osobnom vlastníctve, dá sa kúpiť i na hypotekárny úver, s ktorým Vám bezplatne poradíme.

 

3D: https://my.matterport.com/show/?m=CzW5CThjVUE iframe:
Obec
Košice
Mestská časť
Terasa- Západ
Ulica
Trieda SNP
Počet izieb
3
Rozloha
67,30+3 m2
Poschodie
5/8
Stav bytu
rekonštrukcia 10r.
Balkón
áno
Materiál
panel
Stav domu
zateplený
120 900 €
Predané 24.06.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím