3-izbový Rodinný dom v Košickej Novej Vsi – Ortvaňová ul.

Obec
Košice
Mestská časť
Košická Nová Ves
Ulica
Ortvaňová
Rozloha
104 m2
Materiál
Kváder
Stav domu
Upravený PS
Rozloha pozemku
753 m2
220.000,- €

Hľadáte pre seba alebo svoju rodinu menší rodinný dom so 7-árovým pozemkom v Košiciach, ktorý by ste si zrekonštruovali alebo kompletne od podlahy prerobili podľa vlastných predstáv?

 

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám možnosť kúpiť si tento 3 izbový rodinný dom situovaný v tichej lokalite na Ortvaňovej ulici (Košice III - MČ Košická Nová Ves), ktorý je postavený na pozemku s rozlohou 753 m2.

 

STAV A DISPOZÍCIA DOMU:

Rodinný dom bol postavený z kvádra na betónových základoch v roku 1965. Napojený je na plyn, elektrinu, verejný vodovod a kanalizáciu.

Strecha je sedlová a pred 10 rokmi bola zrekonštruovaná (krytina je plechová vlnovka). Strop medzi nadzemným podlažím a strechou je drevený. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Vchodové dvere sú plastové s bezpečnostným zámkom. Kúrenie je aktuálne zabezpečované plynovými gamatkami a pieckou v 1 izbe. S výnimkou spomenutých úprav je dom v pôvodnom stave a vyžaduje si rekonštrukciu či kompletnú zmenu pôvodnej dispozície podľa predstáv nového majiteľa.

 

Jedná sa o jednopodlažný dom, ktorý je čiastočne podpivničený. Má úžitkovú plochu takmer 104 m2 vrátane letnej kuchynky a pivničných priestorov (zastavaná plocha je 90 m2). Izby sú orientované na Západ (2 izby) a Juh (1 izba).

Dispozične Vám dom na 1. nadzemnom podlaží ponúkne:

- 3 priestranné izby, z ktorých je 1 prechodová,

- kúpeľňu spojenú s toaletou,

- vstupnú chodbu so vstupom na balkón a

- predsieň.

Na prízemí sa nachádza:

- vstupná chodba,

- letná kuchyňa s kuchynskou linkou,

- pivnica či sklad.

 

VIRTUÁLNA PREHLIADKA:

Prejdite sa po nehnuteľnosti pohodlne aj doma prostredníctvom Vášho mobilu či PC

POZEMOK:

K domu prislúcha pozemok s rozlohou 753 m2. Je mierne svahovitý (zvažujúci sa od cesty smerom k lesu) s rozmermi:  šírka 15 metrov a dĺžka 50 metrov. Na pozemku sa nachádzajú aj staršie hospodárske priestory a ovocné stromy (jablone, slivky a čerešne). Vďaka svojej rozlohe je pozemok vhodný na pestovanie, ale aj oddych pre Vašu rodinu či priateľov.

 

LOKALITA:

Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite pri lese v Košickej  Novej Vsi. V blízkosti sa nachádzajú:

  • potraviny (Klas, Milk Agro) a obchodné centrum Hornád, v ktorom nájdete okrem supermarketu Fresh aj drogériu Teta, Slovenskú sporiteľňu, kvetinárstvo, pizzeriu či obchody každodennej potreby,
  • materská škola (na Poľnej ul.), základné školy (na Krosnianskej ul.), Gymnázium sv. Edity Steinovej (na Charkovskej ul.) a Medzinárodná škola (Košice International school) na Poľnej ul.
  • Zastávky MHD (s linkami autobusov 15, 17, 20L, 32, 71, 72, N5 a RA6)

Milovníci príjemných prechádzok v prírode, opekačiek či aktívneho oddychu isto ocenia aj Lesopark Furča, ktorý je vzdialený len 500 metrov od domu.

OC Aupark a centrum mesta sú vzdialené 7 minút autom.

 

CENA: 220.000,- €

 

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU.

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Licencovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor

0948 311 511

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košická Nová Ves
Ulica
Ortvaňová
Rozloha
104 m2
Materiál
Kváder
Stav domu
Upravený PS
Rozloha pozemku
753 m2
220.000,- €
Poznámky