4-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Kuzmice

Obec
Kuzmice
Ulica
Trebišovská 128
Rozloha
155 m2
Stav domu
Upravený PS
Rozloha pozemku
2085 m2
95.000 €
Predané 01.08.2023

P R E D A N É

 

Ing. Štefan GREGOR Vám ponúka možnosť kúpiť si tento 4 izbový rodinný dom na Trebišovskej ulici v obci Kuzmice. Postavený je na priestrannom pozemku s rozlohou veľkorysých 2085 m2. Ideálny je pre väčšiu rodinu, ktorá by si dom zrekonštruovala a využila aj potenciál jeho veľkého pozemku.

 

STAV A DISPOZÍCIA DOMU:

Rodinný dom bol postavený z kvádru v roku 1965, a aj keď bol majiteľmi počas posledných rokov čiastočne upravovaný, vyžaduje si aspoň minimálne úpravy, či rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa.

Strecha je sedlová eternitová a pred desiatimi rokmi bola prikrytá lepenkou. Pred 4 rokmi boli v dome vymenené plastové okná a obe vstupné dvere. Na vykurovanie je používaný plynový kotol (5-ročný) a na ohrev vody elektrický bojler. Kúrenie v časti domu potrebuje renováciu.

 

VIRTUÁLNA PREHLIADKA:

Prejdite sa po nehnuteľnosti pohodlne aj doma prostredníctvom Vášho mobilu či PC

Jedná sa o jednopodlažný dom, ktorý je čiastočne podpivničený. Má úžitkovú plochu približne 155 m2 vrátane 13 metrovej pivnice (zastavanú plochu 183 m2) a dispozične Vám ponúkne:

  • 4 priestranné izby, z ktorých sú 2 prechodové,
  • kuchyňu so vstupom do veľkej špajze
  • kúpeľňu so sprchovacím kútom
  • samostatnú toaletu s umývadlom,
  • 2 komory, ktoré je možné využiť ako šatník alebo aj na zväčšenie kúpeľne,
  • 2 samostatné vstupné chodby,
  • zastrešenú terasu ideálnu pre posedenia a oddych po náročnom dni

 

Dom je napojený na plyn, elektrinu, verejný vodovod a žumpu. V obci sa začal realizovať projekt na vybudovanie kanalizácie a čističky odpadových vôd.

 

POZEMOK:

K domu prislúcha pozemok s rozlohou 2085 m2. Je rovinatý s približnými rozmermi:  šírka 16 metrov a dĺžka takmer 120 metrov. Okrem domu sa na pozemku nachádza aj garáž, vŕtaná studňa, ovocné stromy (slivka, hruška, čerešňa, jabloň) a jeden orech. Vďaka svojej rozlohe je pozemok vhodný na pestovanie, chov domácich zvierat, alebo oddychovú zónu pre Vašu rodinu a priateľov, či pre plavecký bazén :)

 

LOKALITA:

Rodinný dom sa nachádza v obci Kuzmice, ktorá je vzdialená 36 km od mesta Košice a len 16 km od mesta Trebišov. Obec poskytuje výbornú občiansku vybavenosť. Do 500 metrov od domu sa nachádza vlaková stanica, 2 potraviny (Fresh a CBA), futbalové ihrisko, detské ihrisko a externé cvičisko. V obci je ale aj obchod s rozličným tovarom, 2 reštaurácie, Základná škola s materskou školou, Pošta, Lekáreň, zubár a všeobecný lekár.

 

CENA: 95.000,- €

 

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Licencovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor

0948 311 511

Obec
Kuzmice
Ulica
Trebišovská 128
Rozloha
155 m2
Stav domu
Upravený PS
Rozloha pozemku
2085 m2
95.000 €
Predané 01.08.2023
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím