Atypický veľkometrážny 2-izbový tehlový byt v širšom centre

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Tomášiková
Počet izieb
2
Rozloha
85 m2
Poschodie
2. z 2
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Nie
Materiál
Tehla
190000 €
Predané 30.08.2022

* P R E D A N É *

 

"Hľadáte atypický tehlový byt s veľkorysou rozlohou, šatníkom či veľkou kúpeľnou, situovaný v tichej časti širšieho centra mesta, ktorý by ste si mohli zrekonštruovať podľa vlastných predstáv, tak že Vám ho budú závidieť všetci Vaši známi?"

 

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám  možnosť kúpiť si tento aktuálne 2-izbový tehlový byt (s potenciálom vytvorenia priestranného 2,5-izbového bytu) v pôvodnom stave. Situovaný v  širšom centre mesta na Tomášikovej ul. (Košice I – MČ Sever), vo vyhľadávanej lokalite s množstvom zelene, výbornou občianskou vybavenosťou či pešou dostupnosťou do centra mesta.

 

Celková podlahová plocha je 85 m2. Samotný byt ma veľkorysú rozlohu 75 m2 a prislúcha k nemu aj priestranná pivnica (10 m2) v suteréne, ktorá môže slúžiť aj ako menšia dielňa. Byt sa nachádza sa na 2. poschodí v 2 poschodovom tehlovom bytovom dome bez výťahu, v ktorom sa nachádzajú iba 4 bytové jednotky. Nad bytom je sedlová strecha s kotolňou a pod bytom (na prízemí a 1. poschodí) zas priestory slúžiace ako sídlo Oblastného riaditeľstva  ŽSR, čo ponúka tiché a pokojné bývanie bez susedov nad či pod bytom. Byt je príjemne presvetlený a okná má orientované na Severozápad do tichého dvora.

 

STAV A DISPOZÁCIA BYTU:

Byt je aktuálne v pôvodnom stave (s plastovými oknami a video-vrátnikom), vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľa preferencií a snov nového majiteľa. Kúrenie a ohrev teplej vody je zabezpečovaný plynovým kotlom zn. Protherm.

Dispozične byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby (8,1 m2), kuchyne (8,7 m2), prechodovej obývacej izby ( 22,2 m2), spálne ( 22,5 m2) s vlastným šatníkom ( 4,7 m2), kúpeľne ( 4,5 m2), samostatnej toalety ( 1,5 m2) a komory ( 2,3 m2). Praktické rozmiestnenie miestností a absencia nosných priečok ponúka možnosť zmeny dispozície a vytvorenia moderného 2,5-izbového bytu. Do priestrannej obývacej izby je možné umiestniť kuchynský kút a z pôvodnej kuchyne tak vytvoriť detskú izbu, či pracovňu. Zväčšiť môžete aj kúpeľňu, do ktorej sa následne zmestí okrem vane aj sprchovací kút. A vstupovať do nej budete môcť aj priamo zo spálne či šatníka.

 

Pre inšpiráciu a lepšiu predstavu si pozrite aj:

  • Pôdorys s návrhom dispozičnej zmeny od nášho architekta a
  • VIZUALIZÁCIU (ako by byt, po takejto rekonštrukcii mohol vyzerať).

LOKALITA:

Bytový dom je situovaný v MČ Sever poskytujúcej široké spektrum voľno-časových aktivít, Park Komenského s množstvom zelene, výbornú občiansku vybavenosť a pešiu dostupnosť (15 min.) do centra mesta. Na skok od domu sa nachádzajú potraviny Klas, Pizza Domček, piváreň Kembridž, polícia, poliklinika, ale aj OC Mier, trhovisko, pošta a školy pre všetky vekové kategórie. Materská škola (Obrancov mieru), základná škola (Tomášiková),  Stredná priemyselná škola elektrotechnická (Komenského) a Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie či Technická univerzita. V blízkosti sú tiež zástavky MHD (s linkami autobusov 16, 22, 25, 27, 29, 36, 71, 72, N5 a s linkami električiek 2, 4, 9, R3). Milovníci príjemných prechádzok či aktívneho oddychu isto ocenia blízkosť Lezeckej steny Rozlomity, tenisových kurtov, kúpaliska Ryba či rekreačného Areálu Anička.

 

CENA: 190.000,- €

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A ZAVOLAJTE MI.

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Licencovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor - 0948 311 511

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Tomášiková
Počet izieb
2
Rozloha
85 m2
Poschodie
2. z 2
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Nie
Materiál
Tehla
190000 €
Predané 30.08.2022
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím