Čiastočne rekonštruovaný 2 izbový byt v Starom Meste, Jakobyho ul.

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Jakobyho
Počet izieb
2
Rozloha
54 m2
Poschodie
3/5
Stav bytu
čiastočná rekonštrukcia
Balkón
nie
160 000 €
Predané 29.11.2022

 

Ponúkame na predaj praktický 2 izbový byt v pokojnej časti centra mesta. Tento čiastočne rekonštruovaný byt sa nachádza na Jakobyho ulici, v Starom Meste. Ideálny ako štartovací byt či vhodný aj na dlhodobý prenájom.

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 54 m2, nemá loggiu a patrí k nemu pivnica. Nachádza sa na 3. pochodí z 5. bez výťahu a má ideálnu orientáciu na východ a západ. Dispozične má byt obývačku, spálňu, kuchyňu, kúpeľňu, wc a veľkú chodbu.

 

Bytové jadro bolo kompletne rekonštruované – nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, nová sanita v kúpeľni, nové dlažby, obklady, interiérové dvere a elektrické rozvody. V byte boli menené podlahy, vchodové dvere a v spálni je vstavaná skriňa. Byt sa predáva aj s nábytkom, ktorý je na fotografiách.

 

 

Tento praktický byt je ideálny ako štartovací byt pre mladých jednotlivcov alebo páry. Budúci majitelia ocenia pokojné bývanie (dva byty na poschodí), pešiu dostupnosť všade a k všetkému. Na prízemí je kočikáreň, kde si môžete odkladať bicykle alebo elektrické kolobežky. Vďaka blízkej dostupnosti do centra je byt vhodný aj na dlhodobý prenájom.

 

 

Lokalita: Jakobyho ulica sa nachádza pri Mlynskom náhone medzi Jumbo centrom, NBS a Albelli. V okolí je veľa zelene, priestor na relax a na Hlavnú ulici je to pár minút. Blízko sú potraviny Čižík, menšie potraviny, viacero špecializovaných obchodov (napr. bio potraviny), reštaurácie a veľa iného. Parkovanie je formou rezidentských kariet a výborné MHD spojenie s celým mestom.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Jakobyho
Počet izieb
2
Rozloha
54 m2
Poschodie
3/5
Stav bytu
čiastočná rekonštrukcia
Balkón
nie
160 000 €
Predané 29.11.2022
Poznámky