Dom - ulica Svornosti

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Svornosti
Rozloha
200 m2
Balkón
nie
Stav domu
Pôvodný stav
Rozloha pozemku
340 m2 m2
155 000 €
Predané 15.11.2015

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom kúsok od centra Košíc. Dom v tichom prostredí je pripravený na rekonštrukciu. Je ideálny hlavne pre

 

  • rodiny s deťmi
  • tých, čo chcú bývať v dome blízko centra v tichom prostredí
  • tých, čo majú radi priestranné izby s vysokými stropmi
  • ľudí, ktorí si chcú upraviť svoje bývanie podľa vlastných predstáv
  • tých, čo majú radi letné grilovačky či posedenie v lete v tieni vlastných stromov

                      

Základné informácie o dome Rodinný dom má celkov 4 izby, 2 kúpeľne, 2 kuchyne, 2 wc a špajzu. Je podpivničený a má využiteľný pôjd. Dom bol skolaudovaný v roku 1930 a je celý postavený z tehál, strecha je plechová pričom strešné hranoly sú vo vynikajúcom stave. Základy domu sú betónové a bez náznakov spodnej vody. V pivnici sa nachádza aj plynový kotol. Dom má všetky inžinierske siete – plyn, elektrika, voda, kanál a vlastnú studňu.

 

Pozemok má 340 m2, je na ňom garáž. Na pozemku je niekoľko ovocných stromov a dostatok priestoru na prípadný altánok s krbom či letný nafukovací bazén.

 

Možnosti rekonštrukcie Možnosť využitia komínov v dome na vytvorenie krbov. Jedna časť strechy je rovná a dá sa využiť na vytvorenie terasy. Na pôjde je priestor pre nádhernú podkrovnú izbu. Sú tu nádherne zachované parkety.

 

Lokalita Dom na ulici Svornosti, sa nachádza v jednej z najlepších lokalite v Košiciach. Blízkosť Hornádu, či jeho ramena a parku Anička s kúpaliskom Ryba z nej robia ideálne miesto na oddych. Hlavné cestné ťahy do mesta či na mestský obchvat sú blízko no nie tak blízko, aby ste ich počuli. MHD spojenie s mestom zabezpečujú autobusy – 16, 27, 29, 34, 71, 72.

 

V CENE sú zahrnuté všetky poplatky spojené s vlastníckym prevodom nehnuteľnosti (kolky pri návrhu na vklad na kúpnych zmlúv na kataster, výber listu vlastníctva a kópie katastrálne mapy), kúpne zmluvy, overenie podpisov - kompletný servis. 

 

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Svornosti
Rozloha
200 m2
Balkón
nie
Stav domu
Pôvodný stav
Rozloha pozemku
340 m2 m2
155 000 €
Predané 15.11.2015
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím