Na predaj záhrada s rekreačnou chatou pri Čanianskych jazerách

Obec
Čaňa
Rozloha pozemku
314 m2
Inžinierske siete
elektrická prípojka, studňa, žumpa
Typ pozemku
rovinatý
Oplotenie
zo všetkých strán
57 000 €
Predané 06.10.2022

Ponúkame na predaj murovanú rekreačnú chatu v obci Čaňa – pri jazere. Chatu po dokončení je možné využívať ako celoročnú. Niektoré okolité záhrady sa už využívajú celoročne, na niektorých dokonca stoja rodinné domy. Čaňa je 10 minút cesty autom od centra Košíc.

 

Je to rohový pozemok s vysporiadanou príjazdovou cestou. Chata má dve podlažia, 4 miestnosti a kúpeľňu so sprchovacím kútom, bojlerom a wc, má ústredné kúrenie s kotlom na pevné palivo a kachľovú pec. Je zateplená a s časti má aj plastové okná. Chata je napojená na elektriku a vodu, odpad odchádza do žumpy. Pozemok, na ktorom chata stojí, má 314 m2. Je rovinatý a celý oplotený. Na pozemku sa nachádza aj studňa a vedľajšia drevená stavba, ktorá je napojená na elektrinu a vodu. Pozemok môžete využiť pre rekreáciu, na pestovanie, posedenie s priateľmi alebo aj ako celoročné bývanie.

 

Cena chaty s pozemkom: 57 000,- EUR  Platba možná len v hotovosti.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Čaňa
Rozloha pozemku
314 m2
Inžinierske siete
elektrická prípojka, studňa, žumpa
Typ pozemku
rovinatý
Oplotenie
zo všetkých strán
57 000 €
Predané 06.10.2022
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím