Novo-rekonštruovaný 1,5 izbový byt - pár metrov od Auparku

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Juh
Ulica
Južná trieda
Počet izieb
1,5
Rozloha
49 m2
Poschodie
8/12
Stav bytu
kompletná rekonštrukcia
Balkón
nie
159 990 €
Predané 03.06.2022

 

Kompletne rekonštruovaný 1,5 izbový byt v mestskej časti Košice – Juh,  na začiatku ulice Južná trieda. Ideálny štartovací byt pre mladých ľudí alebo tiež ako investičný byt na prenájom. Byt je dokončený a predajom voľný. 

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 49 m2, nachádza sa na 8. poschodí z 12 v bytovom dome s dvoma výťahmi, na prízemí je pivnica. Orientácia bytu je na východ s výhľadom centrum mesta. Dispozične má byt kuchyňu spojenú s obývačkou, spálňu, kúpeľňu a samostatné wc. Na chodbe je priestor pre vstavanú skriňu a botník. Bytový dom je zateplený, upravené sú spoločné priestory a poštové schránky. Zálohové platby pre bytové spoločenstvo sú 109 €.

 

Rekonštrukcia bytu bola dokončená vo februári tohto roku. Všetky spotrebiče sú v záruke. Počas rekonštrukcie bolo v byte vymenené všetko, konkrétne:

- Nové bytové jadro s novými rozvodmi,

- Nová sanita a nové obklady v kúpeľni a wc,

- Nová elektroinštalácia v celom byte – zásuvky aj svetlá, znížené stropy, nové omietky,

- Nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – chladnička, mraznička, umývačka riadu, elektrická rúra, varná doska, digestor,

- Nové plávajúce podlahy, nové plastové okná a vchodové dvere.

 

Byt je predajom voľný a pripravený pre nového majiteľa. Vďaka blízkosti centra mesta a faktu, že byt je po novej rekonštrukcii, je možné ho prenajať takmer okamžite. Tiež máte vďaka tomu istotu, že do bytu nebudete musieť investovať najbližších 10 rokov. V inzeráte uvádzame fotografie bytu zariadeného a nezariadeného.

Byt je v osobnom vlastníctve a je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

 

 

Lokalita: Byt sa nachádza na začiatku ulice Južná trieda, takže to budete mať všade blízko. Obzvlášť blízko to máte do Auparku a celého centra mesta s Hlavnou ulicou. Na druhej strane je OC Astória a trh s čerstvým ovocím a zeleninou. MHD spoje sú s celým mestom z Námestia osloboditeľov. Pohodlné parkovanie hneď za bytovým domom počas celého dňa.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Juh
Ulica
Južná trieda
Počet izieb
1,5
Rozloha
49 m2
Poschodie
8/12
Stav bytu
kompletná rekonštrukcia
Balkón
nie
159 990 €
Predané 03.06.2022
Poznámky