Novostavba na brehu jazera, Bukovecká, Košice

Predané 01.jpg
Galéria bytu
Obec
Košice
Mestská časť
Nad jazerom
Ulica
Bukovecká
Počet izieb
1,5
Rozloha
46 m2
Poschodie
5
Stav bytu
novostavba
Balkón
áno
Stav domu
novostavba
107000 €
Predané 15.02.2021

 

Predávame 1,5 izbový byt na začiatku jazera, na Bukoveckej ulici. Je to novostavba z projektu Byty Bukovecká v súčasnosti vo výstavbe. Plánovaný termín dokončenia je 31.10.2022, pričom na projekte už začali prípravné výkopové práce.

 

Základné informácie o byte č. 506: Šikovný 1,5 izbový byt s rozlohou 46 m2 sa nachádza na 5. poschodí z 7. K bytu patrí balkón s rozlohou 5 m2 a je orientovaný na západ. Dispozične má byt kuchyňu spojenú s obývačkou, samostatnú spálňu, kúpeľňu a wc.  K bytu patrí tiež pivnica s rozlohou 1 m2.

 

Štandard dokončenia bytu v cene: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere so zárubňami s obkladom, plávajúce podlahy, obklady, dlažby, sanita v kúpeľni a wc. V spáni možnosť dostavania šatníka. V byte už bude potrebné si dať urobiť len kuchynskú linku a priniesť si nábytok.

 

Viac informácií o projekte nájdete na stránke www.bytybukovecka.sk

 

Ďalšie výhody bytu: Vďaka nízkym nákladom a faktu, že sa jedná o novostavbu v blízkosti vodnej plochy, je byt ideálny aj ako investičná nehnuteľnosť za účelom dlhodobého či krátkodobého prenájmu.

 

Lokalita: Byt sa bude nachádzať na začiatku mestskej časti Košice – Nad jazerom. Ulica Bukovecká sa nachádza v bezprostrednej blízkosti oddychovej a relaxačnej zóny pri jazere, obklopenej zeleňou, s možnosťami aktívneho aj pasívneho oddychu. Obchvat mesta Košice umožňuje výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta. Z občianskej dostupnosti: potraviny Klas (na prízemí domu), zdravotné stredisko, pošta, trh, obchody, zmrzlina a iné.

 

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri, hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Nad jazerom
Ulica
Bukovecká
Počet izieb
1,5
Rozloha
46 m2
Poschodie
5
Stav bytu
novostavba
Balkón
áno
Stav domu
novostavba
107000 €
Predané 15.02.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím