Novostavba rodinného domu s krásnym pozemkom, Dargov

Obec
Dargov
Rozloha
113 m2
Materiál
pálená tehla
Stav domu
novostavba
Rozloha pozemku
1339 m2
199997 €
Predané 30.11.2020

V obci Dargov predávame dva domy za cenu jedného. Prvý dom je krásna novostavba - rodinný dom typu bungalov z roku 2012. Druhý je starší dom postavený vedľa toho nového (dnes slúži ako skvelý sklad). Náš bungalov je ideálny dom pre ľudí, ktorí sa chcú do domu len nasťahovať a užívať si bývanie na dedine.

 

Základné informácie: Bungalov je samostatne stojaci dom so zastavanou plochou 143 m2 a úžitkovou plochou 113 m2. Dom bol skolaudovaný v 2012. Je to bungalov postavený na betónových základoch z tehál (porotherm 38 cm), zateplený polystyrénom (14 cm), bez pivnice. Má sedlovú strechu, ktorá je zateplená, ako krytina je použitá pálená škridla. Vykurovanie je riešené plynovým kondenzačným kotlom Vaillant so zásobníkom teplej vody, ktorý napája podlahové kúrenie (voda) v celom dome. Dom má 10 tepelných okruhov s termostatmi v každej izbe. Z obývačky a spálne je možne vyjsť na terasu. Dom má aj komín na prípadný krb v obývačke. Energetický certifikát je B. Celkové náklady na dom pre štvorčlennú rodinu sú 102 Eur na mesiac (voda, elektrina a plyn).

 

Popis interiéru domu: Dispozične má dom obývačku s kuchyňou, 3 spálne, kúpeľňu, wc, technickú miestnosť, sklad, chodbu a predsieň. V kuchyni je kuchynská linka tvaru “U“ so všetkými vstavanými spotrebičmi, vrátane mikrovlnnej rúry, chladničky, či umývačky riadu, a barovým pultom. Z obývačky je výstup na terasu cez veľké francúzske okná. V dvoch spálňach sú už vstavané skrine. V kúpeľni sa nachádza presklený sprchovací kút, vaňa a wc. V technickej miestnosti je  kotol, bojler na teplú vodu, práčka a sušička. V celom dome sú plávajúce podlahy. V kúpeľni, wc, predsieni a na chodbe je keramická dlažba. V dome sú znižované sadrokartónové stropy.

 

Druhý dom: Je to starší rodinný dom zo 40-tych rokov postavený na kamenných základoch z kvádrov. Je do dvojpodlažný dom s pochôdznym pôjdom so zastavanou plochou 116 m2. Celkovo má dom 3 izby, kuchyňu, kúpeľňu a 3 skladové miestnosti. Dom je zachovalý, no je v pôvodnom stave a v súčasnosti sa používa ako sklad (kosačky, bicykle, stavebný materiál a podobne).  Do budúcna sa dá využiť ako pracovňa, dielňa, či ako obchodné priestory. Tento dom nemá energetický certifikát.

 

Bungalov je vo výbornom technickom stave. Stavba je už “odstatá“ a všetko je vyskúšané. Interiér aj exteriér domu sú vo výbornom stave. Posledné, čo treba urobiť, je obložiť obkladom stĺpy pred vchodom do domu a položiť tam dlažbu. Dom je možné kúpiť čiastočne zariadený. Dom je predajom voľný.

Kúpa tohto domu je rozhodne dobrý krok pre každého, kto túži po vlastnom dome. Obzvlášť pre tých, ktorí nechcú stavať dom od základov, či riešiť dokončovacie práce pri holodomoch. Nezanedbateľným plusom sú nízke náklady, veľký pozemok a druhý dom na pozemku. 

 

Pozemok: Je mierne svahovitý a má rozlohu 1339 m2. Je na ňom elektrická, plynová a vodovodná prípojka, rovnako aj optické pripojenie k Telekomu. Odpad je riešený formou žumpy. Pozemok je celý oplotený. Na pozemku je prístrešok pre auto, boli na ňom urobené terénne úpravy a vysadený trávnik, pri dome je skalka. Sú tu tiež ovocné stromy a dostatok priestoru na bazén, trampolínu, či priestor na sadenie Vašej vlastnej BIO zeleniny.

 

Lokalita: Obec Dargov sa nachádza na hlavnom ťahu Košice – Michalovce. Od centra Košíc je vzdialená iba 30 km. Obec má tiež výborné prímestské spojenie. Nájdete tu potraviny, kostoly, materskú škôlku, reštauráciu s bowlingom, hotel Biele studničky a to všetko v obklopení Slanských vrchov.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Dargov
Rozloha
113 m2
Materiál
pálená tehla
Stav domu
novostavba
Rozloha pozemku
1339 m2
199997 €
Predané 30.11.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím