Poschodový 5 izbový rodinný dom, Geča

Obec
Geča
Ulica
Obecná
Balkón
Balkón
Materiál
Kváder
Stav domu
Čiastočná rekonštrukcia
Rozloha pozemku
10 á m2
130 000 €
Predané 14.08.2017

Predaj čiastočne rekonštruovaného rodinného domu v obci Geča, Košice - okolie. Priestranný poschodový dom s anglickým trávnikom v pokojnej časti obce. Ideálny dom pre:

 

  • veľké rodiny,
  • ľudí, ktorí majú radi pokojné prostredie,
  • potrebujú denne dochádzať do Košíc,
  • chcú si upraviť bývanie podľa seba.

 

Základné informácie: Dom bol postavený v roku 1974. Je to trojpodlažný dom - pivnica, prízemie a prvé poschodie. Celkovo má dom 4 izby, obývačku, kuchyňu, kúpeľňu, balkón a 3 miestnosti v pivnici. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná, plávajúce podlahy, interiérové dvere, stierky, nový plynový kotol. Dom potrebuje rekonštrukciu kuchyne, kúpeľne a vonkajšej fasády. Dom je postavený z kvádrov a má plynové kúrenie.

 

Na pozemku za domom sa nachádza krásny anglický trávnik. Na pozemku je tiež garáž, altánok a vonkajšia pivnica. Dom má všetky inžinierske siete - voda, elektrina, plyn a kanalizácia.

 

Obec Geča sa nachádza 15 min od centra mesta. Má prímestskú aj mestskú dopravu. Z tohto smeru nie sú ranné ani poobedné zápchy z Košíc. V obci je tiež škola, škôlka, potraviny a obchody s rozličným tovarom.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti - príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri a hypotekárne poradenstvo - kompletný servis.

 

Obec
Geča
Ulica
Obecná
Balkón
Balkón
Materiál
Kváder
Stav domu
Čiastočná rekonštrukcia
Rozloha pozemku
10 á m2
130 000 €
Predané 14.08.2017
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím