Praktický 3 izbový pražský byt – Krupinská ul., Košice

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Sever
Ulica
Krupinská
Počet izieb
3
Rozloha
55 m2
Poschodie
1/3
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
loggia
164 950 €
Predané 05.05.2022

 

Predávame 3 izbový pražský byt po rekonštrukcii v príjemnej a tichej lokalite. Byt sa nachádza na Krupinskej ulici nad amfiteátrom. Vedľa bloku sú detské ihriská pre menších aj väčších, venčovisko pre domácich miláčikov a dostatok parkovacích miest.

 

Základné informácie: Byt sa nachádza na 1. poschodí z 3 (pod bytom je byt) v zateplenom bytovom dome bez výťahu. Rozloha bytu je 55 m2 a patrí k nemu aj kumbál pred bytom. Orientácia bytu je na západ a sever. Dispozične má byt dve spálne, obývačku, kuchyňu, kúpeľňu, wc a veľkú loggiu. Výhodou bytu je aj to, že nemá žiadne nosné steny.

 

V byte bola pred 10 rokmi robená kompletná rekonštrukcia – nové jadro, sanita, kuchynská linka, podlahy, menené elektrické rozvody, vstavaná skriňa. Všetko v byte je funkčné, do bytu sa dá rovno nasťahovať a bývať. V prípade záujmu môže v byte ostať aj zariadenie, ktoré je na fotografiách.

 

Byt je predajom voľný. Na byte nie sú žiadne ťarchy ani hypotéky. Byt je v osobnom vlastníctve a je ho možné kúpiť aj na hypotéku.

 

 

 

Lokalita:  Krupinská ulica je ideálna pre rodiny s deťmi. Je to tichá ulica s minimálnym pohybom áut. V okolí je veľa zelene, detské ihriská pre najmenších, vonkajšia posilňovňa dokonca aj futbalové ihrisko. Pešo ste pri amfiteátri za 3 minúty. S parkovaním tiež nie je žiaden problém, keďže boli dobudované nové parkovacie plochy.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Sever
Ulica
Krupinská
Počet izieb
3
Rozloha
55 m2
Poschodie
1/3
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
loggia
164 950 €
Predané 05.05.2022
Poznámky