Predaj 1 izbového bytu s balkónom

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Boženy Němcovej
Počet izieb
1
Rozloha
41 m2
Poschodie
3. z 12.
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Áno
Stav domu
Zateplený
72000 €
Predané 26.11.2018

 

Ponúkame na predaj priestranný 1 izbový byt s balkónom. Byt sa nachádza v príjemnom prostredí plnom zelene v mestskej časti Košice – Sever na ulici Boženy Němcovej. Hlavné výhody bytu sú:

 

  • Priestranný byt,
  • Je čiastočne rekonštruovaný,
  • Má priestrannú chodbu aj kúpeľňu,
  • Okolo bloku je množstvo zelene,
  • Blízko do centra mesta,
  • Mimo parkovacej zóny EEI,
  • Vhodný aj na prenájom – TUKE, AT&T,
  • Ideálny na bývanie.

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 41 m2, nachádza sa na 3. poschodí s výťahom. K bytu patrí pivnica a balkón. V rámci rekonštrukcie boli menené plastové okná, kuchynská linka, plávajúca podlaha a dlažba v kuchyni. Nachádza sa tu pôvodne murované jadro a priestor na vstavanú skriňu na chodbe. Byt má južnú orientáciu.

 

Bytový dom je zateplený, má novú strechu. 

 

Byt je voľný do 6 týždňov od zaplatenia celej sumy.

 

Je to obľúbený a vyhľadávaný typ bytu. Je ideálny pre mladé páry či starších ľudí. Vďaka svojej polohe sa aj ľahko prenajíma. Má nízke nájomné a v okolí je množstvo zelene.

 

Lokalita: Byt sa nachádza v blízkosti OC Merkúr, kde sú potraviny, drobné obchody a trhovisko. Z okien vidíte dvor a zeleň. V blízkosti sú MDH zastávky. Parkovanie je pod blokom a mimo EEI zóny. V okolí je Technická univerzita, Prírodovedecká fakulta UPJŠ, Medická fakulta, AT&T či T-Systems. Od Vášho bytu je všetko vzdialene do 5 min, resp. 2 MHD zastávky.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri a hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Boženy Němcovej
Počet izieb
1
Rozloha
41 m2
Poschodie
3. z 12.
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Áno
Stav domu
Zateplený
72000 €
Predané 26.11.2018
Poznámky