Predaj 3 iz. bytu v pôvodnom stave s loggiou

Obec
Košice
Mestská časť
Západ
Ulica
Muškátová
Počet izieb
3
Rozloha
66 m2
Poschodie
2. z 7.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
155000 €
Prenajaté 12.01.2023

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v mestskej časti Košice Západ (Terasa) na ulici Muškátová. Je to košický typ bytu na druhom poschodí s loggiou vo výbornej lokalite. Byt je vyprataný, predajom voľný, pripravený pre nových majiteľov. 

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 66 m2, patrí k nemu loggia a pivnica. Nachádza sa na 2. pochodí zo 7. v bytovom dome s výťahom. Dispozične má byt 3 samostatné izby, kuchyňu, kúpeľňu, samostatné wc a chodbu. Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami. Bytový dom má nový výťah a pripravuje sa jeho kompletná obnova.

Ideálny byt pre ľudí, ktorí si chcú zrekonštruovať byt podľa vlastných predstáv. Je vhodný pre rodiny s deťmi, či ľudí, ktorí pracujú v tzv. „home office“, alebo ho chcú dať do prenájmu. Výhoda bytu je jeho lokalita. Byt sa nachádza medzi OC Galéria, Spoločenským pavilónom a Steel arénou. Z bytu je blízko do obchodov, reštaurácií, na zábavu, cvičenia aj do centra mesta. V okolí bytu je veľa zelene, detské ihriská či oddychové zóny. MHD spojenia na všetky smery v meste. Parkovanie je pred blokom.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

Obec
Košice
Mestská časť
Západ
Ulica
Muškátová
Počet izieb
3
Rozloha
66 m2
Poschodie
2. z 7.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
155000 €
Prenajaté 12.01.2023
Poznámky