Predaj záhrady a rekreačnej chaty pri Čanianskych jazerách

Obec
Čaňa
Stav domu
čiastočná rekonštrukcia
Rozloha pozemku
314 m2
Cesta
asfaltová
65 000 €

 

V predaji záhrada v rekreačnej oblasti pri Čanianskych jazerách v obci Čaňa. Pozemok môžete využiť pre rekreáciu či pestovanie.

 

Základné informácie: Na pozemku sa nachádzajú dve menšie chatky a okrasné stromy. Hlavná stavba je murovaná, má ústredné kúrenie na tuhé palivo, ohrev teplej vody, kuchynku, kúpeľňu a wc. Stavba je napojená na elektrinu, vodu aj žumpu. Má dve podlažia s izbami na poschodí. Poschodie nie je prepojené. V chate je priznané drevo, stavba je zvonku zateplená, bez omietky.  

Vedľajšia stavba má drevenú konštrukciu, je napojená na elektrinu a vedľa je suché wc. Súčasné využitie je skôr ako sklad.

 

Záhrada je koncový pozemok, a tak má len jedného suseda. Rozlohou menšia záhrada (314 m2) no za to s potenciálom využitia celej plochy. Pozemok je rovinatý, oplotený a má elektrickú prípojku, studňu a žumpu. Záhradu viete využiť na pestovanie zeleniny, na aktívny alebo pasívny relax, na grilovanie alebo mnoho iného. Vďaka blízkosti jazier sa môžete chodiť kúpať každý deň alebo zájsť na rybačku.

 

 

Lokalita: Záhrada je kúsok od obce Čaňa, kde nájdete potraviny, lekára, SAD a železničnú zastávku, či v lete obľúbenú zmrzlinu. Čaňa je 10 minút cesty autom od centra Košíc. Okolité záhrady sa už využívajú celoročne, na niektorých dokonca stoja aj rodinné domy. K záhrade sa viete dostať po asfaltovej ceste, auto môžete parkovať priamo pred pozemkom.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní nehnuteľností.

 

Obec
Čaňa
Stav domu
čiastočná rekonštrukcia
Rozloha pozemku
314 m2
Cesta
asfaltová
65 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím