Priestranný rodinný dom, na konci súkromnej ulice - obec Gyňov

Obec
Gyňov
Rozloha
190 m2
Balkón
loggia
Materiál
kváder
Stav domu
čiastočná rekonštrukcia
Rozloha pozemku
776 m2
260 000 €
Predané 31.12.2022

Ponúkame na predaj poctivý rodinný dom s 5 izbami, gážou a altánkom. Dom sa nachádza na okraji obce Gyňov, na konci tichej slepej ulice. Dom je v udržiavanom stave a prešiel už čiastočnou rekonštrukciou.

 

Základné informácie: Dom bol skolaudovaný v roku 1987 a odvtedy už prešiel niekoľkými zmenami a rekonštrukciami. Je to klasická stavba z kvádra a šikmej strechy. Dom má plastové okná, je zateplený, má novú garážovú bránu. V izbách sú plávajúce podlahy, upravené omietky a pôvodný krb. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom, odpad je riešený žumpou, voda je z obecného vodovodu. Ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler.

 

Dom má celkovú úžitkovú plochu 190 m2 na dvoch podlažiach. Rozdelený je na 5 izieb, kuchyňu, jedáleň, dve kúpeľne, samostatné wc, komoru, kotolňu a garáž. Z garáže viete pohodlne vstúpiť do domu. V obývačke je funkčný krb, ktorý vytvára príjemnú atmosféru. Z obývačky je výstup na loggiu (z ktorej sú nádherné výhľady na Slanské vrchy) a tiež do jedálne.

 

Je to ideálny dom pre viacčlennú rodinu. Poskytuje dostatok priestoru pre každého člena, tiež dostatok úložného priestoru. Výhodou sú tiež dve kúpeľne a dve toalety. Je možné ho upraviť na dvojgeneračné bývanie, stačí urobiť priečku pri vstupnej chodbe na prízemí. V dome je príprava aj na druhú kuchyňu na poschodí. Dom je plne funkčný, obývaný a je ho možné kúpiť aj so zariadením, ktoré vidíte na fotografiách. Stačí sa len nasťahovať a bývať.

 

Pozemok je rovinatý a má rozlohu rovných 776 m2. Na pozemku sa nachádzajú prípojky inžinierskych sietí. Situovaný je na konci slepej ulice, za elektricky ovládateľnou závorou. Pred domom je miesto na parkovanie ďalšieho auta, vysadenie kvetov či vytvorenia oddychovej zóny. Za domom je altánok, ideálne miesto na letné grilovačky s rodinou a priateľmi. Vedľa altánku je spevnená plocha na bazén, pieskovisko, trampolínu či iné aktivity pre deti. Pozemok je oplotený z jednej strany.

 

K pozemku je možné prikúpiť aj zadné pozemky, ktoré sú tiež na predaj.

 

Je to ideálna príležitosť pre tých, ktorý chcú vymeniť bývanie v byte či malom dome za pokojné bývanie v príjemnej dedine. V cene tohto domu kúpite v Košiciach o polovicu menší byt a bez pozemku. Pritom do Košíc k Auparku trvá cesta autom 20 minút.

 

Lokalita: Obec Gyňov poskytuje ideálne miesto pre pokojné bývanie. Je to koncová obec, takže žiadna tranzitná doprava cez obec neprechádza. V obci je nádherné detské ihrisko aj s vonkajšou posilňovňou a tiež futbalové ihrisko. Ďalej tu nájdete Obecný úrad, kostol, materskú škôlku a tiež cyklochodníky. Všetky ostatné služby zabezpečuje stredisková obec Čaňa.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Gyňov
Rozloha
190 m2
Balkón
loggia
Materiál
kváder
Stav domu
čiastočná rekonštrukcia
Rozloha pozemku
776 m2
260 000 €
Predané 31.12.2022
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím