1-izbový byt v širšom centre (pri TU) – ul. B. Nemcovej

Rezervované 1_BN_8.jpg
Galéria bytu
Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
B. Němcovej
Počet izieb
1
Rozloha
40 m2
Poschodie
7. z 12
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Áno
Materiál
Panel
Stav domu
Zrekonštruovaný a zateplený
115.000 €

R E Z E R V O V A N É

 

"Hľadáte stabilnú investíciu, či pohodlné bývanie v skvelej lokalite Košickej MČ Sever, ktorý si môžete zrekonštruovať podľa vlastných predstáv?“

 

Mam pre Vás skvelú správu.

 

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a aktuálne pre Vás pripravujeme NA PREDAJ 1-izbový byt situovaný v príjemnej lokalite blízko Technickej univerzity - na ulici B. Němcovej (Košice I – MČ Sever), ktorá svojim obyvateľom ponúka príjemné a tiché bývanie s výbornou občiankou vybavenosťou a pešou dostupnosťou do centra mesta.

 

Byt má podlahovú plochu 40 m2 a prislúcha k nemu balkón (1,4 m2) a pivnica (1,5 m2) na prízemí. Nachádza sa na 7. poschodízateplenom a zrekonštruovanom bytovom dome, ktorý Vám ponúkne nový výťah, stúpačky, vlastnú výmenníkovú stanicu s napojením na solárne panely, ale aj 2 kočikárne či spoločenskú miestnosť s pingpongovým stolom. Vďaka svojej Južnej orientácii je byt teplý a príjemne slnečný.

 

STAV A DISPOZÁCIA BYTU:

Je v pôvodnom stave vhodnom na rekonštrukciu.

Má plastové okná a praktickú dispozíciu, ktorá Vám ponúkne:

  • priestrannú vstupnú chodbu s dostatkom priestoru pre vstavané skrine,
  • 20 m2 veľkú izbu s pôvodnými drevenými parketami,
  • praktickú kuchyňu so vstupom na balkón,
  • prechodovú murovanú (panelovú) kúpeľňu a
  • samostatnú toaletu.

Aktuálny stav tak ponúka novému majiteľovi možnosť úpravy bytu podľa vlastných predstáv, či zmeny dispozície a prerobenia bytu na plnohodnotný 1,5-izbový (2+kk) izbový byt. V priestrannej obývacej izbe je možné umiestniť kuchynskú linku a pôvodnú kuchyňu využiť ako menšiu samostatnú spálňu.

 

VÝBORNA LOKALITA:

Bytový dom je situovaný v príjemnom prostredí s množstvom zelene, detským ihriskom, či vonkajším cvičiskom pre obyvateľov, ale aj ich štvornohých miláčikov. Radosť z bývania v tejto lokalite dotvára aj jej výborná občianska vybavenosť, či pešia dostupnosť (15 min.) do centra mesta. V blízkosti sa nachádza:

  • OC Merkur (v ktorom okrem potravín FRESH PLUS, lekárne, drogérie, šikovnej pekárničky či pošty, nájdete aj kaderníctvo, reštauráciu a pobočku SLSP),
  • zastávky MHD (z ktorých sa pohodlne dopravíte do celého mesta aj bez auta), či
  • školy pre všetky vekové kategórie. (Materská škôlka – B. Němcovej 4, Základná škola – Hroncova 23, Obchodná akadémia a Technická univerzita).

 

SKVELÁ INVESTÍCIA:

Vďaka možnosti prerobenia na 1,5-izbový bytu v kombinácií s vyhľadávanou lokalitou blízkosti centra mesta, Technickej univerzity či AT&T je byt IDEÁLNY aj ako stabilná INVESTÍCIA, za účelom krátkodobého či dlhodobého PRENÁJMU.

 

CENA: 115.000,- €

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU.

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Licencovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor

0948 311 511

 

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
B. Němcovej
Počet izieb
1
Rozloha
40 m2
Poschodie
7. z 12
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Áno
Materiál
Panel
Stav domu
Zrekonštruovaný a zateplený
115.000 €
Poznámky