Rekonštruovaný 2 izbový byt pri jazere so šatníkom, Čiernomorská ul.

Obec
Košice
Mestská časť
Nad jazerom
Ulica
Čiernomorská
Počet izieb
2
Rozloha
52 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
nie
150 000 €

 

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v príjemnom prostredí na začiatku mestskej časti Nad Jazerom – Čiernomorská ulica. Tento rekonštruovaný byt sa nachádza hneď vedľa jazera, a preto poskytuje svojmu majiteľovi priestor pre oddych. Na druhej strane je blízko obchvat mesta a preto máte aj výbornú dostupnosť do mesta. Všetky dámy isto poteší šatník.

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 52 m2, nemá loggiu a patrí k nemu pivnica. Nachádza sa na 1. pochodí (pod bytom je byt) v bytovom dome s dvoma výťahmi. Dispozične má byt obývačku, spálňu, kuchyňu, kúpeľňu, wc, chodbu a šatník.

 

Bytové jadro bolo kompletne rekonštruované – menená kuchynská linka so spotrebičmi, sanita v kúpeľni, dlažby, obklady a elektrické rozvody v celom byte. Toaleta je aj so samostatným umývadlom. V byte boli menené plastové okná, vchodové dvere a obnovovali sa drevené parkety v izbách. Predáva sa aj s nábytkom a elektrospotrebičmi, takže ho môžete kúpiť a pokojne sa nasťahovať.  Bytový dom je zateplený, má novú strechu, nové stúpačky a dva nové výťahy.

 

Tento byt je ideálny ako štartovací byt pre mladých jednotlivcov alebo páry. Budúci majitelia ocenia pokojné bývanie, výbornú občiansku vybavenosť, dobrú dostupnosť do centra mesta a pokojné bývanie s množstvom zelene.

 

 

Lokalita: Byt na ulici Čiernomorská sa nachádza na začiatku mestskej časti Nad Jazerom, hneď vedľa výjazdu z obchvatu mesta. V blízkosti sú obchody ako Klas či Fresh, viaceré menšie obchody, reštauračné zariadenia, banky či zmrzlina. Priamo pred vchodom z bytového domu je jazero, v okolí domu sú parky, detské ihriská a cyklodráha. HMD zastávka je vzdialená 100 m od bytu.  

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Nad jazerom
Ulica
Čiernomorská
Počet izieb
2
Rozloha
52 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
nie
150 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím