Rekonštruovaný 3 izbový pražský byt v centre mesta - Kuzmányho

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Kuzmányho
Počet izieb
3
Rozloha
75 m2
Poschodie
2/8
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
loggia
190 000 €
Predané 11.01.2022

 

 

Ponúkame na predaj 3 izbový rekonštruovaný byt v mestskej časti Košice Staré mesto – Kuzmányho ulica. Je to pražský typ bytu s loggiou, kumbálom a pivnicou. Najžiadanejší typ bytu v najlepšej lokalite.

 

Základné informácie: Byt má evidovanú  rozlohou 75 m2 vrátane pivnice, kumbálu a loggie. Nachádza sa na ideálnom 2. poschodí z 8. v bytovom dome s výťahom. Orientácia bytu je na východ (spálne) a západ (obývačka s kuchyňou). Byt bol rekonštruovaný pred 10 rokmi: nové jadro, nové rozvody vody, elektrické zásuvky, nová kuchynská linka, vstavané skrine, klimatizácia a podlahy. Tohto roku boli v byte znižované stropy s bodovými led svetlami, podlahy v spálňach a celý byt bol vymaľovaný hygienickým bielym  náterom.

Byt je možné kúpiť aj s nábytkom, ktorý vidíte na fotografiách. Takže do bytu sa už naozaj môžete len nasťahovať. Izby poskytujú súkromie pre 3-4 člennú rodinu. Úložný priestor poskytujú dve veľké vstavané skrine na chodbe. Loggia je priestranná a zasklená. Keďže je to pražský typ bytu (nemá nosné steny), tak v budúcnosti sa prispôsobí Vašim potrebám.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a je ho možné kúpiť aj na hypotéku. 

 

 

Lokalita:  Kuzmányho ulica je vyhľadávaná časť mesta najmä pre svoju polohu. Z tejto ulice máte blízko všade. Do centra mesta je to pár minút, ku T-Systems či Novej nemocnici to máte ešte bližšie a amfiteáter či Steel aréna sú doslova za rohom. V okolí sú škôlka, škola, gymnázium aj univerzity. V OC Lipa nájdete potraviny, lekáreň či drogériu. V okolí je veľa lokálnych obchodov ako pekárne, potraviny, tiež reštaurácie, fitnes centrá a veľa iného.  MHD linkami sa dostanete bez problémov do celého mesta.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Kuzmányho
Počet izieb
3
Rozloha
75 m2
Poschodie
2/8
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
loggia
190 000 €
Predané 11.01.2022
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím