Rekonštruovaný 4 izbový byt s výhľadom na Košice, Titogradská ul.

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Titogradská
Počet izieb
4
Rozloha
80 m2
Poschodie
6.
Stav bytu
kompletná rekonštrukcia
Balkón
loggia
255 000 €

 

Ponúkame na predaj nádherný 4 izbový byt s ešte krajším výhľadom. Tento kompletne rekonštruovaný byt sa nachádza na Titogradskej ulici, na sídlisku KVP, hneď vedľa Veže Euphoria.

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 80 m2 a patrí k nemu pivnica a šikovná loggia. Nachádza sa na 6. pochodí s výťahom a má ideálnu orientáciu na východ a západ. Dispozične má byt obývačku, tri spálne, kuchyňu, kúpeľňu, wc a veľkú chodbu.

 

Byt bol tohto roku kompletne rekonštruovaný a má murované jadro, kuchynská linka je robená na mieru so vstavanými spotrebičmi (vrátane umývačky riadu), v celom byte sú nové elektrické rozvody, omietky a podlahy. Byt má nové bezpečnostné vchodové a interiérové dvere. V kúpeľni je nová sanita s murovaným sprchovacím kútom so sklenenou zástenou. V každej izbe sú vstavané skrine a jedna je aj na chodbe.

 

Je to príjemný byt, z ktorého vyžaruje pozitívna energia. Výhoda je, že byt je čerstvo rekonštruovaný a Vy už nemusíte nič opravovať. Do veľkej obývačky sa Vám pohodlne zmestí aj najväčšia rohová sedačka alebo jedálenský stôl pre 12 ľudí, či domáce kino s uhlopriečkou 189 cm (75 ").  Z obývačky a kuchyne máte jeden z najkrajších výhľadov na mesto. V byte sa nikdy nebudete sťažovať na nedostatok úložného priestoru.

 

 

Lokalita: Titogradská ulica sa nachádza na začiatku sídliska KVP, hneď vedľa vnútorného obchvatu Košíc. Dostupnosť autom do mesta alebo mimo mesto je absolútne bezproblémová. MHD Vás pohodlne a bez prestupovania dostane takmer do celého mesta. V okolí sú detské ihriská, veľa zelene, areál Čičky. Za pár minút môžete byť peši v lese za mestom na prechádzke alebo brázdiť bicyklom okolie. Vedľa vchodu sú potraviny FRESH, cez cestu je LIDL a benzínová pumpa, ktorá je otvorená aj cez sviatky. Na KVP nájdete tiež polikliniku, súkromnú polikliniku, škôlky, školy, bilingválne vzdelávacie inštitúty, športoviská a dokonca aj zimný štadión.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Titogradská
Počet izieb
4
Rozloha
80 m2
Poschodie
6.
Stav bytu
kompletná rekonštrukcia
Balkón
loggia
255 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím