Rodinný dom, 7 árový pozemok, Cestice

Obec
Cestice
Stav domu
Čiastočne rekonštruovaný
Rozloha pozemku
696 m2
Cesta
Asfaltová
89 500 €
Predané 17.04.2019

Predávame rodinný dom v obci Cestice – Košice okolie. Rodinný dom je čiastočne rekonštruovaný s veľkorysým altánkom. Pozemok má všetky inžinierske siete.

 

Základné informácie: Samostatne stojací  dom, zastavaná plocha je 140 m2. Rodinný dom má 4 izby, kuchyňu, kúpeľňu, kotolňu a chodbu. Dom je postavený z váľkov. Má sedlovú plechovú strechu. Je zateplený. Vďaka svojej konštrukcii má výborné tepelné vlastnosti. V zime sa dá rýchlo vyhriať a dobre drží teplo. Naopak v lete je príjemne chladný.

 

Dom prešiel v rokoch 2012-2016 postupnou čiastočnou rekonštrukciou:

  • nová strecha aj so zatepleným,
  • nové rozvody – vody, kúrenia, elektriny, plynu,
  • nové radiátory, okná a dvere,
  • nový plynový kotol, bojler a darling,
  • nové omietky, stropy, dlažby, podlahy,
  • nová kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi a dojazdmi na zásuvkách,
  • nová sanita v kúpeľni s rohovou vaňou.

 

Dom je takmer celý rekonštruovaný. Dokončiť ešte treba technickú miestnosť, jednu izbu a časť chodby. Dispozične má dom oddelenú kuchyňu od obývačky. V kuchyni je však aj priestor pre jedálenský stôl a barový pult. Kuchyňa osloví každú gazdinku, ktorá rada varí pre svoju rodinku.

 

Dom je ideálny pre rodiny s deťmi. Má dostatok priestoru aj izieb. Dá sa využiť aj ako dvojgeneračné bývanie. Jedna zadná izba sa dá prerobiť na kuchyňu a vznikne samostatný priestor s jednou izbou, kuchyňou a kúpeľňou.

 

Pri dome je priestranný prístrešok s letnou kuchynkou a garážou. Zastavaná plocha je viac ako 120 m2. To Vám poskytuje veľkorysý priestor či už na letné posedenie s naozaj celou Vašou rodinou alebo na hry pre deti vonku za každého počasia. Pri prístrešku je tiež letná kuchynka s kuchynskou linkou, pieckou a splachovacím wc. Je tam dotiahnutá obecná voda, odpad a kúrenie. Priestory je možné využiť tiež na dedinské zabíjačky alebo aj ako dielňu, či vytvoriť autoservis.

 

Pozemok má rozlohu 696 m2. Prešiel terénnymi úpravami a je pekne rovinatý. Na pozemku sú prípojky obecnej vody, elektriny, plynu. Na pozemku je tiež čistička odpadových vôd a studňa. Vysadený je živý plot z ihličnatých stromov.

 

Lokalita: Cestice sú vzdialené od Optimy v Košiciach len 17 km. To je vzdialenosť, ktorú zvládnete za 15 min autom. Sú kúsok od hlavného ťahu, takže sa vyhnete hluku a prachu z cesty. Cestice majú autobusové aj vlakové spojenie s mestom. Obec má obecný úrad, materskú škôlku a základnú školu. Tiež obchody na základné potraviny a pohostinstvá. Je to príjemná obec pre bývanie.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

Obec
Cestice
Stav domu
Čiastočne rekonštruovaný
Rozloha pozemku
696 m2
Cesta
Asfaltová
89 500 €
Predané 17.04.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím