Rodinný dom (alebo) jedinečná chata v malebnom prostredí na skok z mesta

Obec
Mníšek nad Hnilcom
Rozloha
76 + 59 m2
Materiál
Tehla a kameň
Rozloha pozemku
1118 m2
40000 €
Predané 01.10.2020

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý Vám môže poslúžiť aj ako víkendová chata. Tento jedinečný dom sa nachádza v obci Mníšek nad Hnilcom, ktorý je vzdialený od Košíc len hodinku autom. V okolí obce sú kopce a lesy, v ktorých môžete dokonale zrelaxovať po ťažkom týždni s celou rodinou.

                            

STAV A DISPOZÍCIA DOMU:

Dom je situovaný v zaujímavej radovej zástavbe. Zaberá celú šírku pozemku. Do obytnej časti a na pozemok sa dostanete cez vstupnú bránu a podchod s klenbovým stropom. V podchode je dlažba a výborná klíma aj cez najhorúcejšie letné dni. Dom je postavený z tehál a kameňa, stojí na betónových základoch, má pôjd a sedlovú strechu. Ako môžete vidieť na pôdoryse, dispozične dom pozostáva z 3 miestností, kúpeľne a skladu. V každej miestnosti je piecka, podlahy sú drevené dile. Okná v najväčšej izbe, ktorá je orientovaná do ulice, sú plastové, ostatné sú pôvodné - drevené (ošetrené). Kúpeľňa je v pôvodnom stave s elektrickým bojlerom na ohrev teplej vody. Strecha domu je po rekonštrukcii a má plechovú krytinu. Pod strechou je zaujímavý priestor s vysokým stropom.

 

VIRTUÁLNA PREHLIADKA:

Neváhajte a prejdite sa po tomto dome pohodlne aj doma prostredníctvom Vášho mobilu či PC:

Za domom je hospodárska budova, ktorá slúžila ako sklad. Má typickú vidiecku architektúru so škridlovou strechou a krásnymi masívnymi dverami. Je čiastočne aj podpivničená. Ideálne miesto na skladovanie dreva do krbu, odkladanie bicyklov, kosačky, trampolíny či bazéna.

 

POZEMOK: 

Pozemok má rozlohu 1 118 m2. Na pozemku sú siete – plyn, elektrina, studňa a žumpa. V prednej časti pozemku od ulice je dom. Za domom sa pozemok mierne zvažuje. Na pozemku je dostatok priestoru pre altánok, ovocné stromy či menšie políčko so zeleninou. Keďže už za pozemkom nie je žiaden sused, nič Vám  nenarúša krásny výhľad na okolité kopce a voľne sa pohybujúce zvieratká ako sú srnky a zajace.

 

Dom síce potrebuje čiastočnú renováciu, hlavne interiéru. No je to dom, do ktorého sa oplatí investovať. Keďže je to jeden z mála domov, ktorý je postavený v radovej zástavbe, v peknom a pokojnom prostredí s krásnym výhľadom. Stojí na pevných základoch so zaujímavou vysokou strechou a prijateľným pozemkom. Cesta z Košíc autom je do hodiny, vlakom trošku dlhšie. Po zmene dispozície interiéru (kuchyňa do stredu domu) a vymaľovaní to môže byť chata, ktorú Vám bude závidieť aj Váš šéf. :)

 

LOKALITA:

Mníšek nad Hnilcom sa nachádza do 55 km od mesta Košice a tiež od mesta Prešov. Krompachy Plejsy a Slovenský raj sú vzdialené 40 km, Ružín a obľúbené rekreačné stredisko Husia pláž dokonca len 23 km. Do obce sa pohodlne dopravíte aj prímestskou a vlakovou dopravou. Priamo v obci máte potraviny,  kostol, krásnu hasičskú stanicu, penzión, možnosti na stravovanie a tiež pohostinstvo. Centrum obce má zaujímavú architektúru, ktorú sa oplatí vidieť. Obec je obklopená kopcami, poskytuje tak ideálne miesta na turistiku, prechádzky či bicyklovanie. Je to ideálne miesto na oddych a relax. 

 

CENA: 40.000,- €   

a je ju možné čiastočne financovať aj formou hypotekárneho úveru.

 

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

Obec
Mníšek nad Hnilcom
Rozloha
76 + 59 m2
Materiál
Tehla a kameň
Rozloha pozemku
1118 m2
40000 €
Predané 01.10.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím