Rodinný dom s pekným pozemkom, Slanec, Košice - okolie

Obec
Košice - okolie
Rozloha
140 m2
Stav domu
čiastočná rekonštrukcia
Rozloha pozemku
984 m2
130 000 €
Predané 10.09.2021

 

Ponúkame na predaj rodinný dom s pekným dvorom a záhradou. Dom sa nachádza v príjemnom prostredí strediskovej obce Slanec. Dom je v dobre udržiavanom stave a je ho možné začať hneď užívať alebo si ho upraviť rekonštrukciou na svoj vlastný “hrad“.

 

Základné informácie: Dom má celkovú zastavanú plochu 140 m2 a skladá sa z 3 izieb, kuchyne,  kúpeľne, WC, špajze a chodby. Dom bol postavený v roku 1958 z kameňa a v roku 1978 bola realizovaná prístavba z kvádru. V dome sú nové plastové okná, nové radiátory a vchodové dvere. Kúpeľňa bola nedávno kompletne rekonštruovaná. V izbách sú drevené parkety, vykurovanie je plynovým kotlom, prípadne pieckou na drevo. Dom nie je zateplený, strecha je plechová. Dom má elektrickú, vodovodnú a plynovú prípojku. Odpad je riešený žumpou.

 

Dom je čiastočne rekonštruovaný a čiastočne nie. Je však v dobrom udržiavanom stave (v zime sa temperuje, nemá praskliny ani problémy so spodnou vodou, strecha pravidelne udržiavaná) a preto sa dá  ihneď užívať bez nutnosti väčších investícií.

 

Pozemok má rozlohu 984 m2. Na pozemku sa nachádza niekoľko ďalších menších stavieb. Pri dome je garáž, kde môžete uskladniť auto, bicykle, motorku... Pred domom je prístrešok, ktorý sa dá využiť ako prístrešok na grilovanie či ďalšie parkovacie miesto. Oproti domu je letná kuchynka, ktorá je podpivničená. Letná kuchynka však potrebuje stavebné úpravy, aby sa mohla ďalej užívať. Pivnička pod kuchynkou je ideálne miesto na uskladnenie zeleniny a ovocia počas zimy. Za domom sú ešte menšie objekty vhodné ako úložné priestory na drevo, kosačku či náradie. Všetko je aj vyznačené na liste vlastníctva, žiadne čierne stavby.

 

Úžasný je aj samotný pozemok. Vpredu je nová elektrická brána na diaľkové ovládanie. Dvor je rozdelený na prednú časť, kde je dom s drobnými stavbami a záhradu. Záhrada je mierne svahovitá, má južnú orientáciu a je ideálna na pestovanie a relax. Výhodou môže byť tiež fakt, že na konci záhrady sa dá postaviť ďalší dom so samostatným vstupom. Výhoda to je pre tých, ktorú chcú mať menší pozemok.

 

 

Lokalita: Slanec je stredisková obec. Nájdete tu všetky zariadenia, ktoré potrebujete pre pokojný život na dedine – Obecný úrad, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, škola, škôlka, kostol, potraviny, pohostinstvo, SAD a vlakové spojenie s mestom. Obec sa nachádza obklopená Slanskými vrchmi, leží pod Slanským hradom. V okolí sú cyklotrasy, jazero Izra a nekonečne veľa miest pre hubárov.  

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Košice - okolie
Rozloha
140 m2
Stav domu
čiastočná rekonštrukcia
Rozloha pozemku
984 m2
130 000 €
Predané 10.09.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím