Rodinný dom v tichej časti s garážou - Čečejovce

Obec
Čečejovce
Rozloha
120 m2
Stav domu
pôvodný udržiavaný stav
Rozloha pozemku
568 m2
Cesta
asfaltová
175 000 €
Predané 06.05.2022

 

Ponúkame na predaj “starý“ dobrý rodinný dom s dvorom pripraveným na oddych aj na úžitok. Dom sa nachádza na Buzickej ulici, mimo hlavnej ulice obce Čečejovce. Dom je v pôvodnom, no udržiavanom stave.

 

Základné informácie: Dom má celkovú zastavanú plochu 120 m2 a má tri podlažia. V suteréne je letná kuchynka, technická miestnosť a pivnica. Na prízemí je obytná zóna s kuchyňou, troma izbami, kúpeľnou a špajzou. V podkroví je zatiaľ len úložný priestor s výstupom na balkón.

 

Dom bol postavený v sedemdesiatych rokoch z poctivej pálenej tehly. Nie je zateplený (nemá energetický certifikát), no vďaka hrúbke tehál ani nepotrebuje zatepliť, strecha je sedlová z eternitu. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom, odpad je riešený žumpou, voda je zo studne aj z obecného vodovodu. Dom je v pôvodnom, no výbornom technickom stave – neťahá spodnú vodu, strecha nezateká, okná sú plastové, v izbách sú zachovalé drevené parkety. Dom bol ešte v minulom roku obývaný. Je možné sa napojiť na optický internet od Antiku. Podkrovie domu sa dá upraviť a vytvoriť tam ďalšiu podkrovnú izbu.

 

Pozemok má rozlohu rovných 568 m2. Na pozemku sa nachádza menšia stavba, ktorá je rozdelená na garáž, sklad a kurník. Ku kurníku patrí aj oplotená menšia časť pozemku pre výbeh hydiny. Na pozemku sa taktiež nachádza prístrešok na posedenie. Dvor je upravený a pozemok je z 3 strán oplotený.

 

Je to ideálna príležitosť pre tých, ktorý chcú vymeniť bývanie v byte za pokojné bývanie na dedine. V cene tohto domu kúpite v Košiciach 3 izbový byt v pôvodnom stave. Pritom do Košíc aj do Moldavy je výborné autobusové spojenie, autom ceste trvá do 20 minút. Celá lokalita ešte získa na hodnote, keď sa dokončí obchvat mesta Košice.   

 

 

Lokalita: Čečejovce sú stredisková obec. Nájdete tu všetky zariadenia, ktoré potrebujete pre pokojný život na dedine, avšak blízko mesta. V obci nájdete obecný úrad, potraviny, kostol, zberný dvor, telocvičňu, multifunkčné ihrisko, základná škola, materská škôlka. Dobré SAD spojenie s Košicami aj Moldavou nad Bodvou. Obec má niekoľko oddychových zón.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Čečejovce
Rozloha
120 m2
Stav domu
pôvodný udržiavaný stav
Rozloha pozemku
568 m2
Cesta
asfaltová
175 000 €
Predané 06.05.2022
Poznámky