Rodinný dom v tichom prostredí pod lesom

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Jazvečia
Materiál
Tehla
Stav domu
Pôvodný
Rozloha pozemku
617 m2
Cesta
Asfaltová
48 000 €

Bývajte na okraji mesta v tichom prostredí a predsa len pár minút od centra mesta. Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Ťahanovce, na Jazvečej ulici. Dom je v pôvodnom stave a po dobrej rekonštrukcii môže slúžiť ako alternatíva k bývaniu v byte alebo ako víkendový dom pri lese, no dostupný aj MHD spojmi.

 

Základné informácie o dome: je to dvojpodlažný tehlový dom s pivnicou a pôjdom. Dispozične má dom 3 izby,  kuchyňu, kúpeľňu s wc, špajzu a verandu. Dom má aj jednu pivničnú miestnosť a pôjd. Nachádza sa v svahovitom teréne. Je v pôvodnom stave, vyprataný a pripravený na rekonštrukciu. Dom nemá vypracovaný energetický certifikát. 

 

Na pozemku nájdete studňu (je možné využiť aj mestský vodovod), elektrickú a plynovú prípojku. Pozemok má rozlohu 617 m2, z toho 214 je v osobnom vlastníctve majiteľa domu a 403 m2 je si možné prenajať od urbariátu na 99 rokov dopredu.

 

Výhody tohto domu sú v možnosti jeho využitia. Rekonštrukciou je dom možné prerobiť na 1,5 izbový dom na poschodí. Na prízemí môžete mať pracovňu, dielňu či klubovňu. Po terénnych úpravách môžete na pozemku pestovať vlastnú bio zeleninu a ovocie. Cez víkendy viete grilovať na vlastnom dvore pod prístreškom. Vaše deti sa tu môžu pokojne hrávať. Ak máte psa, nemusíte ho chodiť venčiť, stačí ak mu otvoríte dvere. Neriešite  problém s parkovaním ako iní majitelia bytov na Ťahanovciach. Môže to byť nádherný dom alebo chata na okraji mesta. 

Lokalita: Dom sa nachádza na ulici Jazvečia, takmer na konci tejto slepej ulice, ktorá končí pod lesom. Vďaka tomu je to veľmi tichá oblasť, ktorá poskytuje tiché a nerušené bývanie. V blízkosti je les, súdky, park Anička či cyklotrasy. Napriek tomu MHD je vzdialená do 500 m a idú odtiaľ spoje – 10, 18, 25, 27, 36, 54, 56, RA5.

  

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri, hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Jazvečia
Materiál
Tehla
Stav domu
Pôvodný
Rozloha pozemku
617 m2
Cesta
Asfaltová
48 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím