Stavebný pozemok, Pereš

Obec
Košice
Mestská časť
Pereš
Rozloha pozemku
962 m2
Inžinierske siete
elektrina, voda, kanál
Typ pozemku
rovinatý
Oplotenie
pletivo
Cesta
asfalt
240.000,- €

Ponúkame na predaj  pozemok s výmerou 962 m 2.  Nachádza sa v mestskej časti Pereš na Gelnickej ulici.  Parcela  je rovinatá s   miernym spádom od  komunikácie.  Má vlastnú prístupovú cestu.  Pozemok  je oplotený pletivovým plotom.

 

Na tomto pozemku bola plánovaná výstavba rodinného domu. Bol  spracovaný projekt rodinného domu. Pre stavbu bolo vydané stavebné povolenie.  Rovnako bol zaplatený miestny poplatok za rozvoj.

 

Na pozemku boli  vybudované pásové základy rodinného domu. Stavba bola projektovaná ako prízemná, bez podpivničenia  a zastrešená plochou strechou. Je osadená zo severozápadnej časti pozemku. Nezastavaná plocha má celodenné slnko.

Veľkosť zastavanej plochy je: 26m  x 14 m.

Inžinierske siete:

  • prípojka elektriny na pozemku
  • verejný vodovod, kanalizácia na hranici pozemku

 

Budúci vlastník získa kvalitný projekt pohodlného rodinného domu. Pre nového vlastníka je možné dokončiť rodinný dom na "kľúč".

 

Mestská časť Pereš je obľúbenou lokalitou pre výstavbu rodinných domov. Má dobré napojenie na vstup do mesta ako aj na obchvat Košíc.  Nachádza sa základná občianska vybavenosť.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

Obec
Košice
Mestská časť
Pereš
Rozloha pozemku
962 m2
Inžinierske siete
elektrina, voda, kanál
Typ pozemku
rovinatý
Oplotenie
pletivo
Cesta
asfalt
240.000,- €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím