Stavebný pozemok pod lesom, Spišské Vlachy, Zahurawood

Obec
Spišské Vlachy
Rozloha pozemku
600 m2
Typ pozemku
mierne svahovitý
Cesta
časť nový asfalt, časť spevnená
39 000 €
Predané 31.08.2022

 

Ponúkame na predaj ideálny stavebný pozemok na stavbu chaty, z ktorej sa Vám nebude chcieť vracať domov. Pozemok sa nachádza v obci Spišské Vlachy, v časti Zahurawood, len hodinu cesty autom z Košíc.

 

Pozemok má rozlohu 600 m2, čo je priam ideálna veľkosť pre víkendové sídlo. Nachádza sa na konci slepej ulice, na lúke pod lesom. K pozemku vedie príjazdová cesta (časť nový asfalt a časť spevnená), je tam možné si zriadiť elektrickú prípojku. Na pozemku je potrebné zriadiť studňu a žumpu.

 

Lúka, na ktorej sa nachádza náš pozemok, je naozaj veľká a ponúka veľa možností na rekreáciu a zábavu. Je to mierne svahovitý terén, ktorý je zo všetkých strán obklopený lesom. Na tejto lúke bude celkovo postavených len 20 chát, čo poskytuje garanciu pokoja pri rekreácií. V lokalite sú už postavené 4 chaty a štyri sú rozostavané. Zaujímavý je aj fakt, že nikto tam nestavia ploty.

 

ZAHURAWOOD je veľmi pekná a ojedinelá rekreačná oblasť. V rekreačnej oblasti sú bohaté možnosti na rekreáciu počas celého roka. V lete poskytuje možnosti na prechádzky, cyklotrasy ale aj motokros (dráha je na začiatku lokality asi 2 km za kopcom), oddych pri jazere či samozrejme grilovanie pri chate alebo oddych vo vlastnej jacuzzi. V zime sa môžete vydať bežkovať, sánkovať (špeciálny vlek pre malých) či korčuľovať na jazere. Priamo v rekreačnej oblasti sú aj možnosti na stravovanie či ihrisko pre najmenších. Ak si chcete dopriať skutočný relax cez víkend alebo na sviatky, musíte mať chatu na tomto pozemku.

 

Lokalita: Spišské Vlachy sa nachádzajú blízko diaľnice. Konkrétne do Zahurawood je to 13 km z diaľničného privádzača. Do Košíc je to len hodina autom, do Prešova 40 minút a z Levoče len 30 minút. Vo Spišských Vlachoch nájdete základne obchody, ktoré potrebujte k pohodliu – potraviny, reštaurácie či lekáreň.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru.

 

Obec
Spišské Vlachy
Rozloha pozemku
600 m2
Typ pozemku
mierne svahovitý
Cesta
časť nový asfalt, časť spevnená
39 000 €
Predané 31.08.2022
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím