Stavebný pozemok Ruskov

Obec
Ruskov
Rozloha
1623 m2
110000 €

Ponúkam na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením v obci Ruskov, Košice-okolie. Veľký pozemok sa nachádza v novej časti obce a je naň vydané stavebné povolenie na výstavbu nízkoenergetického bungalovu. Je to tichá časť na začiatku obce.

 

Pozemok má celkovú rozlohu 1 623 m2 a je rozdelený na dve parcely – 343 m2 zastavaná plocha (na výstavbu domu, chodníkov a parkovacích miest) a 1280 m2 záhrada.

 

Siete – Na pozemku je príprava na elektrickú prípojku, vodu a odpad je potrebné si riešiť studňou a žumpou. Na pozemku je príprava na kanalizačnú a vodovodnú prípojku. Teraz prebieha výstavba príjazdovej asfaltovej cesty, chodníkov, verejného osvetlenia a optického internetu.

 

Na pozemok je vydané stavebné povolenie pre výstavbu nízkoenergetického bungalovu. Vizualizácia je na obrázkoch pri inzeráte. Schválený dom má úžitkovú plochu 104 m2, vykurovanie je plánované cez tepelné čerpadlo a fotovoltaické panely. Samozrejme na pozemku si viete postaviť aj iný dom, či upraviť tento projekt. Stavebný úrad je priamo v obci. Na pozemku je možné postaviť len jeden dom, nedá sa rozdeliť na výstavbu viacerých domov.

 

Tento pozemok je ideálna príležitosť pre tých, ktorí chcú kúpiť pozemok a hneď začať stavať. Je to veľký pozemok, na ktorom si môžete vytvoriť oddychové zóny, okrasné záhrady, pestovať zeleninu či vytvoriť ovocný sad.

 

Lokalita:  Obec Ruskov je vzdialená len 17 km od centra mesta Košice . K výjazdu z diaľnice pri Bidovciach je to 6 km. Ruskov je stredisková obec, kde je všetko, čo potrebujete k pohodlnému bývaniu. V obci je obecný úrad, základná škola, materská škôlka, potraviny (coop, fresh, lokálne), pizzeria, športová hala, futbalové ihrisko, detské ihriská, kaderníctvo, zmrzlina, pošta a veľa iného. V obci je tiež zdravotné stredisko – pediater, lekár pre dospelých, zubár a lekáreň. V obci nie sú neprispôsobiví občania. Obec má prímestské autobusové spojenie a tiež vlakovú zastávku.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžem s vybavením hypotekárneho úveru a prepisom energií po odovzdaní pozemku.

 

Obec
Ruskov
Rozloha
1623 m2
110000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím