Tehlový 2,5 izbový byt v industriálnom štýle, Letná ul.

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Letná
Počet izieb
2,5
Rozloha
58 m2
Poschodie
vyvýšené prízemie
Stav bytu
kompletná rekonštrukcia
Balkón
nie
180 000 €
Predané 06.12.2021

 

Ponúkame na predaj novo a kompletne rekonštruovaný 2,5 izbový byt v mestskej časti Košice - Staré Mesto, Letná ulica. Byt je industriálne ladený, od podláh až po stropné svietidlá, čo mu dáva jedinečný charakter. Ideálny byt pre aktívnych mladých ľudí, ktorí si chcú založiť rodinu.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 58 m2 vrátane pivnice. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí (2m nad úrovňou zeme), nemá loggiu ani balkón. Je to 2,5 izbový tehlový byt, ktorý tvorí - kuchyňa spojená s obývačkou, dve samostatné spálne, chodba, kúpeľňa, wc a práčovňa. Byt má orientáciu na sever (do parku) a juh (do dvora). Bytový dom nemá energetický certifikát.

 

V byte sa práve skončila kompletná rekonštrukcia, ktorá pozostávala najmä z:

  • Rekonštrukcie jadra – nové omietky a obklad, nové rozvody vody a odpadu,
  • Nová sanita – murovaný sprchovací kút,  umývadlo so skrinkou, zavesená záchodová misa,
  • Na mieru robená kuchynská linka vrátane spotrebičov – elektrická rúra, varná doska, digestor a umývačka riadu,
  • Nové radiátory, interiérové dvere, bezpečnostné vchodové dvere značky Adlo,
  • Nové elektrické rozvody v celom byte –  meď, podlahy a znížené stropy.

 

Byt je predajom voľný a pripravený na nového majiteľa. Je to ideálny byt pre mladú rodinu, ktorá chce využívať výhody bývania blízko centra mesta. Do bytu si stačí priniesť vlastný nábytok a môžete si užívať príjemné bývanie v novom byte na výbornej adrese. Byt je v osobnom vlastníctve a je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

Lokalita: Byt sa nachádza na rohu ulíc Letná a Komenského, takže to budete mať všade blízko. V okolí sú parky, reštaurácie (Letná, Šport, Malá praha), potraviny, cukráreň, viaceré lokálne obchody a poliklinika. Výhľad zo spálni je priamo do parku. V pešej dostupnosti sú škôlka a základná škola, Technická univerzita, biznis centrá, OC Merkúr a trhovisko. Na Hlavnú ulicu je to len pár minút. Parkovanie – rezidentské aj klasické, MHD číslo 2, 7 a 9.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Letná
Počet izieb
2,5
Rozloha
58 m2
Poschodie
vyvýšené prízemie
Stav bytu
kompletná rekonštrukcia
Balkón
nie
180 000 €
Predané 06.12.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím