Tehlový 2-izbový byt s balkónom na Mieri - Hlinkova ul.

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Hlinkova
Počet izieb
2
Rozloha
55 m2
Poschodie
3. z 5
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Balkón
Materiál
Tehla
Stav domu
Zateplený
99000 €
Predané 23.10.2020

Ak hľadáte ... 2-izbový byt s neprechodnými izbami a balkónom, v blízkosti Aničky (na Severe), ktorý by Ste si mohli zrekonštruovať podľa vlastných predstáv ... zbystrite svoju pozornosť.


Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám možnosť kúpiť si tento tehlový 2-izbový byt na Mieri – Hlinkova ul. (Košice I – MČ Sever), situovaný v lokalite s množstvom zelene a navyše s výbornou občianskou vybavenosťou.
Byt má podlahovú plochu 55 m2 a prislúcha k nemu balkón a pivnica na prízemí. Nachádza sa na ideálnom 3. poschodí v 5 poschodovom zateplenom (Energetický certifikát C) tehlovom bytovom dome s novým výťahom. Okná sú orientované na Juhozápad, vďaka čomu je byt teplý a slnečný.

 

STAV A DISPOZÁCIA BYTU:
Byt je vo veľmi pôvodnom stave s vymenenými plastovými oknami, zachovalými drevenými parketami a skvelou dispozíciou, vďaka ktorej si ho môžete zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. Momentálne byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby so vstupom na balkón, spálne, kuchyne, kúpeľne a samostatnej toalety.
Záujemci o moderné bývanie isto ocenia možnosť rekonštrukcie bytu na 2 a pól izbový. Premiestnením kuchynskej linky do priestrannej obývacej izby, tak môže vzniknúť ďalšia samostatná spálňa či pracovňa.

LOKALITA:

Bytový dom je situovaný v MČ Sever s množstvom zelene, poskytujúcom široké spektrum voľno-časových aktivít a  výbornou občianskou vybavenosťou. Na skok od bytu sa nachádza viacero obchodov (Biopotraviny Farmfoods, Fresh Plus, Billa či Hypermarket Tesco), OD Mier, trhovisko, pošta, ale aj základná (Tomášiková) a materská (Park mládeže a Obrancov mieru) škola či gymnázium (Park Mládeže). Do 200 metrov od domu na nachádza zástavka MHD (s linkami autobusov 18, 22, 25, 27, 36, 55, 71, 72 a N5) a parkoviská, vďaka ktorým vždy pohodlne zaparkujete. Milovníci príjemných prechádzok či aktívneho oddychu isto ocenia blízkosť Lezeckej steny Rozlomity, tenisových kurtov, kúpaliska Ryba či rekreačného Areálu Anička.


BYT JE IDEÁLNY pre mladšie či staršie rodiny, ale aj pre KLIENTOV, KTORÍ :
- hľadajú 2-izbový byt na dobrom poschodí, so samostatnými izbami a balkónom,
- by si radi svoj nový domov zrekonštruovali podľa vlastných predstáv,
- záleží na výbornej dopravnej dostupnosti a občianskej vybavenosti na skok od domu, alebo

- ocenia možnosti aktívneho oddychu v rekreačnom areáli Anička.

 

CENA: 99.000,- €

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU.

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Certifikovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor

0948 311 511

 

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Hlinkova
Počet izieb
2
Rozloha
55 m2
Poschodie
3. z 5
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Balkón
Materiál
Tehla
Stav domu
Zateplený
99000 €
Predané 23.10.2020
Poznámky