Tehlový 2-izbový byt s predzáhradkou na Severe – Gerlachovská ul.

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Gerlachovska
Počet izieb
2
Rozloha
50 m2
Poschodie
Prízemie
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Nie
Materiál
Tehla
Stav domu
Zateplený
85000 €
Predané 26.11.2020

P R E D A N É

 

"Hľadáte 2-izbový tehlový byt situovaný v tichej lokalite, ktorý Vám okrem možnosti rekonštrukcie podľa vlastných predstáv, ponúkne aj NAVIAC BONUS, ktorý iné byty nie?"

 

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám  možnosť kúpiť si tento prízemný tehlový 2-izbový byt v pôvodnom stave – na Gerlachovskej ul. (Košice I – MČ Sever), ktorý Vám okrem tichej lokality s množstvom zelene, ponúkne aj možnosť aktívnej sebarealizácie a využitia predzáhradky priamo pod oknami bytu.

Byt má podlahovú plochu 49.57 m2 a prislúcha k nemu aj pivnica (1,2 m2). Nachádza sa na prízemí v 4 poschodovom zateplenom (Energetický certifikát B) tehlovom bytovom dome. Absenciu balkóna takmer plnohodnotne nahrádza predzáhradka s lavičkou. Predzáhradky sú vo vlastníctve mesta, ale už roky ich využívajú a obhospodarujú práve majitelia bytov, ktorý ju majú priamo pod oknami. Vďaka svojej Juhovýchodnej orientácii (mimo hlavnej cesty) je byt príjemne slnečný v ranných a  doobedňajších hodinách a ponúka ničím nerušený pokoj.

 

STAV A DISPOZÁCIA BYTU:

Byt je v pôvodnom stave s vymenenými plastovými oknami a zachovalými drevenými parketami, vhodný na kompletnú rekonštrukciu, podľa predstáv nového majiteľa.

Ako môžete na priloženom pôdoryse vidieť, dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, prechodovej obývacej izby, spálne, kuchyne, kúpeľne, samostatnej toalety a praktickej komory.

 

LOKALITA:

Bytový dom je situovaný na Severe v časti Podhradová, ktorá je charakteristická svojim pokojným bývaním s množstvom zelene a dobrou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti sa nachádzajú potraviny Klas, lekáreň, kostol, základná a materská škola (na Polianskej ul.) či zástavky MHD (s linkami autobusov 12, 29, 16 a nočný spoj N2). Milovníci príjemných prechádzok, aktívneho oddychu či panoramatických výhľadov isto ocenia blízkosť vyhliadkovej veže, lezeckej steny Rozlomity, tenisových kurtov, kúpaliska Ryba či rekreačného Areálu Anička.

 

CENA: 85.000,- €

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE MA KONTAKTOVAŤ, A JA VÁM JU PO UVOLNENÍ PANDEMIDKÝCH OPATRENÍ RÁD UKÁŽEM AJ OSOBNE.

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Certifikovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor

0948 311 511

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Gerlachovska
Počet izieb
2
Rozloha
50 m2
Poschodie
Prízemie
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Nie
Materiál
Tehla
Stav domu
Zateplený
85000 €
Predané 26.11.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím