Upravený 1 až 2-izbový byt bez balkóna na Terase – Popradská ul.

Obec
Košice
Mestská časť
Terasa
Ulica
Popradská
Počet izieb
1 až 2
Rozloha
37 m2
Poschodie
1. z 4
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Nie
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
80000 €
Predané 22.03.2021

Ing. Štefan GREGOR Vám ponúka možnosť kúpiť si tento čiastočne zrekonštruovaný 1 až 2-izbový byt v tichej časti Terasy - na Popradskej ul. (Košice MČ – Západ), ktorý si môžete jednoducho prispôsobiť podľa vlastných predstáv a preferencií. Či už hľadáte byt s 2 izbami a mini kuchyňou alebo naopak uprednostníte priestrannú kuchyňu a izbu so šatníkom, táto nehnuteľnosť Vám to umožní.

Byt má podlahovú plochu 37 m2 a prislúcha k nemu pivnica na prízemí. Nachádza sa na 1. poschodí (pod bytom je byt) v 4 poschodovom zateplenom bytovom dome bez výťahu. Vďaka svojej východnej orientácii je byt príjemne slnečný najmä v doobedňajších hodinách a zároveň sa v letných mesiacoch zbytočne neprehrieva.

STAV A DISPOZÍCIA BYTU:

Aktuálne byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby so vstupom do malej kuchynky (bez okna), samostatnej spálne a kúpeľne spojenej s toaletou.

Po komplexnej rekonštrukcii stavby na bytový dom, bol v roku 2008 byt odovzdaný do užívania v stave holobytu a dokončený aktuálnym majiteľom. V predsieni je osadená dlažba a umiestnený praktický nábytok na mieru. Kúpeľňa je vykachličkovaná a disponuje sprchovacím kútom, priestorom na práčku, umývadlom a toaletou. Minimalistická kuchynská linka s elektrickým sporákom bola umiestnená v pôvodnom šatníku, vďaka čomu vznikla v byte okrem priestrannej obývacej izby aj samostatná spálňa. Okná sú plastové a v izbách je 2-ročná plávajúca podlaha a nové interiérové dvere.

Ak ale radi varíte a uprednostníte priestrannú kuchyňu a šatník, nezúfajte. Spálňu je možné (vďaka predpríprave na vodu a odpad) kedykoľvek jednoducho upraviť opäť na kuchyňu.

 

LOKALITA:

Bytový dom je situovaný v košickej mestskej časti Terasa, ktorá je vyhľadávaná vďaka svojmu príjemnému prostrediu s množstvom zelene, výbornej dopravnej dostupnosti či perfektnej občianskej vybavenosti. V pešej dostupnosti sa nachádzajú potraviny LIDL (3 minúty), zástavka MHD (s linkami autobusov 17, 71, 72 a N6), Poliklinika s lekárňou (8 minút), Fakulta verejnej správy UPJŠ (11 minút), Magistrát, ale aj OC Galéria (15 minút). Základná škola Kežmarská je rovno cez cestu.

 

NÍZKY NÁJOM a VYSOKÝ INVESTIČNÝ POTENCIÁL:

Nájom je na úrovni 50 € / mesačne (bytovému správcovi) + platba za elektrinu a internet. Vďaka bezkonkurenčne nízkemu nájomnému, výbornej občianskej vybavenosti ale aj blízkosti Fakulty verejnej správy, je byt vhodný aj ako investícia za účelom prenájmu.

 

CENA: 80.000,- €

 

Obec
Košice
Mestská časť
Terasa
Ulica
Popradská
Počet izieb
1 až 2
Rozloha
37 m2
Poschodie
1. z 4
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Nie
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
80000 €
Predané 22.03.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím