Upravený 1-izbový byt v širšom centre / pri TU / na ul. B. Němcovej

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
B. Němcovej
Počet izieb
1
Rozloha
41 m2
Poschodie
1
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Balkón
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
72 900 €
Predané 30.12.2020

"Hľadáte stabilnú investíciu, či pohodlné bývanie v príjemnej lokalite plnej zelene, ktoré disponuje výbornou občianskou vybavenosťou a pešou dostupnosťou do historického centra mesta?“

 

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám na predaj upravený 1-izbový byt v širšom centre mesta na ul. Boženy Němcovej (Košice I – MČ Sever).

Byt má rozlohu 39 m2 a prislúcha k nemu balkón (1,1 m2) a pivnica (1,9 m2) na prízemí. Nachádza sa na 1. poschodí (pod bytom je kočikáreň a pivnice) v 11 poschodovom zateplenom bytovom dome s výťahom a novými stúpačky. Vďaka svojej južnej orientácii je byt príjemne slnečný.

 

STAV A DISPOZÍCIA BYTU:

Dispozične byt ponúka priestrannú vstupnú chodbu s dostatkom priestoru pre vstavané skrine, 20 m2 veľkú izbu s pôvodnými drevenými parketami, praktickú kuchyňu so vstupom na balkón, prechodovú kúpeľňu a samostatnú toaletu.

Okna boli vymenené za plastové a upravená bola aj pôvodná (panelová) kúpeľňa. Inak je byt v zachovalom pôvodnom stave.

Súčasná dispozícia ponúka novému majiteľovi možnosť byt prerobiť na 1,5-izbový. V priestrannej obývacej izbe je možné umiestniť kuchynskú linku a pôvodnú kuchyňu využiť ako samostatnú spálňu.

 

VIRTUÁLNA PREHLIADKA:

Prejdite sa po byte pohodlne z Vášho zariadenia

LOKALITA:

Bytový dom je situovaný v príjemnom prostredí s množstvom zelene, detským ihriskom, či vonkajších cvičiskom pre obyvateľov, ale aj ich štvornohých miláčikov. Radosť z bývania v tejto lokalite dotvára aj jej výborná občianska vybavenosť, či pešia dostupnosť (15 min.) do centra mesta. Na skok od domu sa nachádza OC Merkur (v ktorom okrem potravin FRESH PLUS, lekárne, drogérie, šikovnú pekárničky, pošty či fitka NEONKA, nájdete aj kaderníctvo, reštauráciu a pobočku SLSP), zástavky MHD (z ktorých sa pohodlne dopravíte do celého mesta aj bez auta), či školy pre všetky vekové kategórie.

 

SKVELÁ INVESTÍCIA:

Vďaka blízkosti centra mesta, Technickej univerzity, či AT&T je byt vhodný aj ako stabilná investícia, za účelom prenájmu.

 

BYT JE IDEÁLNY PRE KLIENTOV, KTORÍ :

- hľadajú svoje prvé bývanie, či naopak miesto, kde by dôstojne strávili jeseň svojho života,

- chcú mať všetku občiansku vybavenosť na skok od domu,

- chodia neradi výťahom a preferujú nižšie poschodie,

- majú záujem o stabilnú investíciu s možnosťou následného prenájmu, alebo

- proste majú radi túto mestskú časť :)

 

CENA: 72.900,- €

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
B. Němcovej
Počet izieb
1
Rozloha
41 m2
Poschodie
1
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Balkón
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
72 900 €
Predané 30.12.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím