Upravený 3-izbový byt v skvelej lokalite širšieho centra mesta - Karpatská ul.

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Karpatská
Počet izieb
3
Rozloha
71 m2
Poschodie
4. z 12
Stav bytu
Upravený
Balkón
Lodžia
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
139900 €
Predané 06.05.2021

P R E D A N É

 

„Hľadáte 3-izbový byt s lodžiou a praktickou dispozíciou vo vyhľadávanej lokalite Kuzmányho sídliska, ktoré je vďaka príjemnému prostrediu, bezkonkurenčnej občianskej vybavenosti a pešej dostupnosti do historického centra mesta, skvelým miestom pre život ?“

 

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám možnosť kúpiť si tento upravený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Kuzmányho sídliska – na Karpatskej ul. (Košice MČ – Staré Mesto).

Celková plocha je 71,2 m2. K samotnému bytu (65,9 m2) prislúcha aj zasklená lodžia (3,5 m2) a pivnica (1,8 m2) v suteréne. Nachádza sa na 4. poschodí  v 12 poschodovom zateplenom a zrekonštruovanom bytovom dome s 2 renovovanými výťahmi (nákladným a osobným) a novými stúpačky. Orientovaný je na severzápad, vďaka čomu je byt príjemne presvetlený a zároveň sa v letných mesiacoch zbytočne neprehrieva.

 

VIRTUÁLNA PREHLIADKA:

Prejdite sa po byte pohodlne aj doma prostredníctvom Vášho mobilu či PC:

STAV A DISPOZÍCIA BYTU:

Dispozične je byt šikovne rozdelený na veľkorysú dennú časť bytu, ktorá zahŕňa vstupnú chodbu (s praktickou komorou a množstvom úložného priestoru), priestrannú obývaciu izbu (so vstupom na zasklenú lodžiu), kuchyňu (s možnosťou pohodlného rodinného stolovania), kúpeľňu a samostatnú toaletu. Nočná časť bytu je tvorená 2 menšími izbami s rozlohou cca 11 m2, z ktorých Vám jedna môže slúžiť ako spálňa a druhá zas ako detská izba či pracovňa na home office. 

Byt je po staršej čiastočnej rekonštrukcii. Upravené a vykachličkované bolo pôvodné panelové bytové jadro a  vaňa bola nahradená sprchovacím kútom. Vymenená bola aj kuchynská linka a 3 oblôžkové zárubne. V celom byte sú plastové okná a plávajúca podlaha (v kuchyni a chodbe) v kombinácii s dlažbou (v kúpeľni a toalete) a drevenými parketami v izbách. Vstavané skrine sú v chodbe a spálni.

 

SKVELÁ LOKALITA:

Bytový dom je situovaný v príjemnom prostredí v srdci mesta s množstvom zelene, vzdialenom len pár minút chôdze od historického centra. Radosť z bývania v tejto skvelej lokalite dotvára aj jej výborná občianska vybavenosť.

Priamo pri bytovom dome alebo v jeho pešej dostupnosti sa nachádzajú:

  • obchodné centrá (Galéria Cassovar, Lipa či Tip-Top), kde pod jednou strechou nájdete okrem fajných a čerstvých potravín aj  množstvo obchodov, služieb, reštaurácií a kaviarní či zdravotné stredisko,
  • školy poskytujúce vzdelanie pre všetky vekové kategórie: škôlky (na Zádielskej a Tatranskej ul.), základnú školu (Novomeského) či gymnáziá (M. R. Štefánika a Šrobárova) a vysoké školy (Univerzita Pavla Jozefa Šafárika a Technická univerzita),
  • pošta a nemocnica, či
  • zastávky MHD s množstvom električkových (2,4,7, 6 a 9) a autobusových (12, 17, 36 a N2) liniek, vďaka ktorým sa pohodlne dopravíte do celého mesta aj bez auta.

 

VÝHODNÁ INVESTÍCIA:

Vďaka blízkosti viacerých Univerzít, Bussiness centier a historického centra mesta je byt po jeho rekonštrukcii ideálny aj ako stabilná investícia, za účelom následného prenájmu a zhodnotenia Vašich peňazí.

 

CENA: 139.900,- €

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU.

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám ochotne poskytne Licencovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor

0948 311 511

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Karpatská
Počet izieb
3
Rozloha
71 m2
Poschodie
4. z 12
Stav bytu
Upravený
Balkón
Lodžia
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
139900 €
Predané 06.05.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím