Veľký 3 izbový byt v OV na Pekinskej ulici, Ťahanovce

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Pekinská
Počet izieb
3
Rozloha
80 m2
Poschodie
8. z . 8.
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Loggia
105000 €
Predané 25.01.2021

V predaji priestranný čiastočne rekonštruovaný 3 izbový byt s výhľadom na les. Byt je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na Pekinskej ulici na okraji mestskej časti Košice – Ťahanovce. Tento 3 izbový byt s loggiou je ideálny byt pre rodiny s deťmi.

 

Je to najlacnejší 3 izbový byt v osobnom vlastníctve s rozlohou 80 m2 v Košiciach (mimo Šace) a ktorý je hneď obývateľný.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 80 m2, patrí k nemu loggia a pivnica. Nachádza sa na 8. poschodí z 8. s výťahom. Byt je orientovaný na východ a západ. Dispozične má byt samostatnú kuchyňu, priestrannú obývačku, dve nepriechodné spálne, kúpeľňu, samostatné wc a priestrannú chodbu. V byte sú dve vstavané skrine v spálňach. Energetický certifikát nie je.

 

Byt bol čiastočne zrekonštruovaný. Má novú kuchynskú linku, plastové okná, plávajúcu podlahu v dvoch izbách a omietky. Elektrické rozvody neboli menené. Vďaka svojej rozlohe 80 m2 sa tento byt radí medzi najväčšie 3 izbové byty v Košiciach. Je ideálny pre rodiny, ale aj pre páry, ktoré si ešte iba chcú založiť rodinu. Byt ponúka veľké izby, veľa úložného priestoru a pokojné bývanie vďaka faktu, že na poschodí máte len jedného suseda a nikto nebýva nad vami. Strecha bola menená a je každoročne kontrolovaná.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

 

Byt je predajom voľný. Majitelia sa už odsťahovali do rodinného domu.

Lokalita: Byt na Pekinskej ulici je na okraji sídliska Ťahanovce. Má výborné MHD spojenie s celým mestom. Pri bytovom dome sú dobudované parkovacie miesta. V bezprostrednom okolí je zeleň (začiatok Lesoparku), ktorý poskytuje možnosti na prechádzky či jazdy bicyklom. V blízkosti sú detské ihriská, základná škola, materská škôlka, potraviny, Olympia Pizzeria s detským ihriskom (Street workout park) a tenisovými kurtmi

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Pekinská
Počet izieb
3
Rozloha
80 m2
Poschodie
8. z . 8.
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Loggia
105000 €
Predané 25.01.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím