Ľubica Krkošková

lubka.jpgDovoľte aby som sa Vám predstavila. Volám sa Ľubica a bývam a žijem v Košiciach.

 

Som ústretový človek , ktorý sa s Vami rád stretne, pomôže a poradí  v oblasti realít a k tomu Vám ponúknem úsmev na tvári. Považujem sa za človeka, ktorý má pozitívny vzťah k obchodu. Dobrý, a úspešný predaj ako i kúpa ma slovom napĺňajú a dodávajú mi chuť žiť a pracovať. Priam môžem to nazvať, tak  že ma motivujú posunúť sa v živote vpred. Mám rada slobodu a slobodu výberu majú i moji klienti.

 

K realitným službám inklinujem od roku 2000 keď som začala prenajímať prvé nebytové priestory. Neskôr som  začala pracovať v správe nehnuteľnosti a denne som riešila ceny nájmov nebytových priestorov, nákladov, ich kalkulácie, financie, komunikáciu s klientami a dodávateľmi a starala som sa o financie veľkého nebytového komplexu. Za toto obdobie som si všimla kam sa trh uberá, mení sa a s ním aj moje potreby. Po rokoch som si uvedomila že sa potrebujem viac realizovať  a že ma lákajú reality a s tým spojené služby ako sú prenájmy a predaje nehnuteľností. Posunula som sa do funkcie manažmentu a prenájmy nebytových priestorov ako i projektové plány kde umiestniť vhodný obchodný priestor boli mojou dennou záležitosťou popri iných službách a povinnostiach.

 

Neskôr som sa posunula v tejto oblasti k bytovým prenájmom a služby som poskytovala vlastníkom bytových priestorov a klientom, ktorí hľadali byt na prenájom. Po úspešnom uzavretí zmlúv  vždy vidím spokojnosť na dvoch stranách  ako u prenajímateľa taktiež u nájomcu. Môj pocit že som niekomu splnila potrebu a pomohla ma napĺňa.

 

Dnes viem že táto oblasť realít  má široký zámer pôsobenia a množstvo ľudí má rôzne sny a  potreby. Mojím cieľom je pomôcť týmto ľuďom zrealizovať skutočnosť zo snov a vyriešiť ich potreby nakoľko sa touto oblasťou nezaoberajú, nemajú na to čas a často sa v tejto oblasti ani nevyznajú.  Ak rozmýšľate  ako vyriešiť svoju potrebu či už bývania, podnikania, plánovanej výstavby domu a hľadáte pozemok , či potrebujete prenajať bytový alebo nebytový priestor prosím obráťte sa na mňa a ja Vám s tým pomôžem. Mojou spokojnosťou bude spokojnosť Vás a dobrá vizitka mojej práce v tejto skvelej realitnej kancelárii DREAM REAL. 

 

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím