Radoslav Babinčák

radoslav-babincak.jpg

Volám sa Rado Babinčák a som realitný maklér pre Banskú Bystricu, Zvolen a okolie.  Spoločne s manželkou a troma deťmi, žijeme v Banskej Bystrici viac ako 15 rokov. Som človek, ktorý vie čo robí a aj keď v realitnej oblasti pracujem pár mesiacov mám za sebou kvalitnú realitnú spoločnosť.  

 

Kvalita ponúkaných služieb je základom pre spokojného klienta a DREAM REAL ako aj ja osobne Vám garantujem profesionálny proces predaja Vašej nehnuteľnosti od úvodného kontaktu až po odovzdanie kľúčov nehnuteľnosti kupujúcemu. 

 

Profesionálne odprezentujem Vašu nehnuteľnosť nafotením nehnuteľnosti, poskytnutím pravdivých informácií na webe a aktívnou propagáciou Vám zabezpečím rýchly a zároveň výhodný predaj.

 

Bezpečnosť realizácie predaja zabezpečujeme cez právne služby.  Rovnako aj prevod na katastri nehnuteľnosti z predávajúceho na kupujúceho riešime elektronickým podaním priamo cez právnickú kanceláriu. 

 

Mám za sebou 15 rokov som aktívnej práce v oblasti predaja a finančných služieb.  Pracoval som v Tatra Banke, UniCreditBank a Slovenskej Sporiteľni na viacerých obchodných ako aj manažérskych pozíciách. Serióznosť a zodpovednosť sú základom mojej práce. 

 

5 rokov som pracoval ako schvaľovateľ úverov. Viem Vám profesionálne poradiť v oblasti zabezpečenia financovania kúpy nehnuteľnosti v ktorejkoľvek banke.       

 

Postarám sa o všetko potrebné v rámci procesu predaja/kúpy a Vy máte čas pre svoju rodinu, prácu, hobby...