Chcete predať nehnuteľnosť.
Ako na to?

Denne využíva služby realitných kancelárií
pri predaji svojich nehnuteľností
viac než 90% ľudí.

Ak chcete predať svoju nehnuteľnosť dobre, pýta si to čas, vedomosti, skúsenosti a v neposlednom rade aj obchodné zručnosti. Ak hľadáte cestu k jednoduchému predaju za najvyššiu cenu, bez námahy, bez nadbytočného času stráveného štúdiom zákonov a písaním zmlúv a bez zjednávania sa o cene s každým záujemcom, ste na správnej adrese.

- / / -
logo-dream.png

Sme realitná kancelária DREAM REAL

V realitnej kancelárii DREAM REAL máte možnosť spoznať skúsených maklérov, ktorí sa tejto práci venujú s nadšením už roky. V RK DREAM REAL si uvedomujeme, že predaj nehnuteľnosti je viac ako len obchodná transakcia, či každodenná činnosť bežných dní. Je to životná zmena. Preto prenechajte predaj a veci s ním spojené na profesionálov z realitnej kancelárie DREAM REAL, ktorí poznajú trh a rozumejú vašim požiadavkám. Dovoľte nám premeniť vaše predstavy o predaji na realitu. Spokojne sa venujte svojmu životu, vaša nehnuteľnosť je s realitnou kanceláriou DREAM REAL v dobrých rukách.

Ozvite sa nám
- / / -

ČO ZÍSKATE SPOLUPRÁCOU S RK DREAM REAL

ico-map.png

MIESTNI EXPERTI NA NEHNUTEĽNOSTI

V realitnej kancelárii DREAM REAL sa zameriavame na predaj nehnuteľností v meste Košice a jeho okolí. Poznáme naše mesto a to, čo nám v jednotlivých lokalitách ponúka. Vieme ako predať nehnuteľnosť a poznáme tiež cieľovú skupinu komu ju predať. Rozumne a realisticky pristupujeme k navrhnutiu najlepšej možnej ceny, za ktorú predať vašu nehnuteľnosť.

ico-eye.png

NÁŠ TRIEZVY POHĽAD OPROTI VEĽKÝM SĽUBOM

Povieme vám skutočnú trhovú cenu vašej nehnuteľnosti ako aj časový odhad doby predaja. Vedomosť kedy a koľko peňazí dostanete za svoju nehnuteľnosť vám umožní naplánovať si ďalšie kroky s dostatkom času.

ico-target.png

ÚČINNÝ MARKETING

V realitnej kancelárii DREAM REAL veríme, že netreba plytvať časom ani peniazmi. Pracujeme na 100% a aktivity, do ktorých vnášame náš čas a peniaze, obraciame na výsledky. Propagácia a inzercia nehnuteľností ponúkaných RK DREAM REAL prebieha on-line aj off-line. Inzeráty sa zobrazujú na overených realitných portáloch ako sú Nehnuteľnosti, Bazoš, TopReality, Facebook a pod. Okrem toho ponúkame virtuálne prehliadky, robíme pôdorysy, letáky, brožúrky a reklamné plagáty.

ico-table.png

PONÚKANÉ NEHNUTEĽNOSTI

Náš cieľ je jasný – predať nehnuteľnosť. Veríme, že k predaju nehnuteľnosti za najlepšiu cenu sa dopracujeme len so 100% nasadením. Venujeme sa celému procesu detailne krok po kroku. Práve preto v našej ponuke nájdete len toľko nehnuteľností, koľkým sa dokážeme naplno venovať do úspešného konca.

- / / -

ĎALŠIE PODSTATNÉ BENEFITY SPOLUPRÁCE S RK DREAM REAL

ÚPLNÉ VYBAVENIE ADMINISTRATÍVY

Administratívne povinnosti pri predaji nehnuteľnosti zahŕňajú množstvo úkonov. Len málokto mimo sveta realít si to vie predstaviť. V realitnej kancelárii DREAM REAL sa postaráme za vás o kompletnú administratívu od rezervácie, cez kúpne zmluvy až po odovzdávací protokol a pomoc s prepisom energií. Okrem týchto bežných činností v prípade potreby tiež ponúkame aj prípravu splnomocnenia, zmluvu o budúcej zmluve, znalecký posudok a všetko ostatné. Vám sa stačí len dostaviť k podpisu zmlúv. Takto si my predstavujeme kompletný servis realitnej kancelárie.

BEZPEČNÝ PREDAJ

Bezpečnosť a spoľahlivosť pri predaji nehnuteľnosti sú mimoriadne dôležité. Pomoc skúseného makléra z realitnej kancelárie DREAM REAL vám môže zabezpečiť istoty, vďaka ktorým môžete pokojne spávať. Makléri z RK DREAM REAL majú za sebou stovky zrealizovaných obchodov a úspešné vyriešenie rôznych nečakaných komplikácií a prekážok.

ZACHOVANIE VÁŠHO SÚKROMIA

Kompletný servis našej realitnej kancelárie vám zabezpečí aj zachovanie súkromia. O predávaní vašej nehnuteľnosti sa dozvedia iba záujemcovia, ktorí budú kontaktovať priamo realitnú kanceláriu počas celého procesu. Nemusíte sa s nikým stretnúť, ak to sami nechcete.

ČO JE V ŽIVOTE DÔLEŽITÉ

Budete mať viac času pre vás a vašu rodinu. Kým my pracujeme, vy sa môžete venovať svojej práci, rodine, či záľubám. Predaju nehnuteľností sa venujeme celé dni, nerobte to isté aj vy.

- Aj ja chcem predať svoju nehnuteľnosť -

Pomôžte mi s predajom
- / / -

Páči sa Vám takáto predstava? Verím, že áno. Preto neváhajte a zavolajte mi. Rád pomôžem aj Vám s predajom Vašej nehnuteľnosti. Teším sa na našu spoluprácu.

logo-dream.png

“Záleží nám na Vašej spokojnosti. Pretože najlepšia reklama sú spokojní zákazníci.”

Kontaktujte nás
logo-dream.png