Ing. Štefan Gregor

stvorec.jpg

… volám sa Gregor, Štefan Gregor a budem Váš osobný realitný maklér. Som ukecaný detailista, ktorý si Vás však rád vypočuje, poradí a pripraví stratégiu predaja šitú na mieru Vašim potrebám. A zatiaľ, čo sa vy budete venovať svojej rodine, práci, či koníčkom, ja Vašu nehnuteľnosť výhodne predám.

 

„V práci makléra vidím zmysel i poslanie … “

 

            V realitách som začal pôsobiť už v roku 2007,  počas môjho štúdia na vysokej škole (Podnikovohospodárska fakulta EU BA Košice). Práca realitného makléra mi „učarovala“ natoľko, že som sa jej rozhodol venovať aj po ukončení štúdií. A to najmä vďaka svojej rozmanitosti a možnosti pomáhať ľuďom riešiť ich životnú situáciu spojenú s predajom, či kúpou nového bývania s radosťou, ľahkosťou, ale hlavne korektne a bezpečne.

 

„Som Jazerčan, rodený Staromešťan a hrdý Košičan ... “

 

            Primárne sa špecializujem na segment bytov v Košiciach, aj keď priznávam, že v mojej ponuke občas nájdete aj pozemky, garáže či nejaké domy v okolí. Ako rodený Košičan však prirodzene inklinujem k nehnuteľnostiam situovaným v Starom Meste, na Severe a Juhu, kde som vyrastal, študoval a žijem, a tiež k bytom v MČ Nad Jazerom, kde som niekoľko rokov býval a patrí k mojim najobľúbenejším lokalitám v Košiciach.

 

            „Nie som šprintér a nebežím ani štafetu, keď ma uvidíte bude Vám jasné prečo :)“

 

            Ak sa však  rozhodnete pre spoluprácu a vložíte do mňa svoju dôveru, získate na oplátku moje maximálne nasadenie, môj čas, ale najmä moje 12-ročné skúsenosti z realít a predaja viac ako 100 nehnuteľností. Prevediem Vás celým procesom predaja od nastavenia vhodnej cenovej stratégie a pripravím nehnuteľnosť na jej prezentáciu, až po jej odovzdanie, prepis médií či podanie daňového priznania k dani z nehnuteľnosti, lebo podpisom zmluvy práca makléra nekončí.

       

„Idem cestou kvalitných služieb a spokojných zákazníkov, pred kvantitou nehnuteľností … “

 

            Pri mojej práci sa nezameriavam iba na úspešnú realizáciu aktuálneho obchodu, ale najmä na Vašu spokojnosť a pozitívnu referenciu, lebo ju považujem za bránu k budúcej spolupráci.  Mojim cieľom je stať sa Vašim osobným maklérom, na ktorého sa budete s dôverou obracať a odporúčať ho aj svojim blízkym. Osobný prístup ku každému klientovi / ku každej nehnuteľnosti je pre mňa samozrejmosťou a nie iba populárnym sloganom.

 

„Prvý krok je na Vás, o ostatné sa postarám ja … “

 

            Takže ak hľadáte seriózneho makléra, ktorý pre kúpu či predaj Vašej nehnuteľnosti urobí naozaj viac, NEVÁHAJTE. Dohodnite si osobné stretnutie a zistite ako dokážem pomôcť aj Vám.

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím