Ing. Tomáš Kažimír

tomy-foto.jpg

Volám sa Tomáš Kažimír a som realitný maklér pre Košice a blízke okolie. Predaju nehnuteľností sa venujem od roku 2011. Počas tejto doby som predal viac ako 150 bytov a domov. Moja práca je zároveň moje hobby aj preto každý rok vylepšujem ponúkané služby. Každá z mnou ponúkaných nehnuteľností má profesionálne fotografie, pôdorys a virtuálnu prehliadku. Moja ponuka je najviac 10 nehnuteľností na predaj, to aby som sa mohol plne venovať každej jednej z nich. 

 

"Byt sa nakoniec podarilo predať dokonca drahšie, ako sme pôvodne dúfali." p. Čigaš

 

Úspešne som absolvoval viaceré školenia organizované realitnými asociáciami ako NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií), SORA (Slovenská realitná asociácia), či ARKS (Asociácia realitných kancelárií Slovenska).  Absolvoval som školenia v oblasti komunikácie, cenového vyjednávania či psychológie predaja. Tiež neustále sledujem nové trendy v predaji nehnuteľností v zahraničí a učím sa od najlepších realitných maklérov v USA či Západnej Európy. 

 

"Vždy všetko prebehlo presne tak, ako sme sa dohodli." p. Peter

           

Som absolventom Ekonomickej Univerzity v Bratislave. Časť štúdia som absolvoval aj na univerzite vo Fínsku. Mám pracovné skúsenosti zo stavebníctva, IT sektora a financií. Vždy ma to však ťahalo k predaju. Celkovo predaju venujem od roku 2005. Voľný čas rád trávim v spoločnosti priateľov, v prírode alebo na motorke, kde čerpám energiu. 

 

"Veľmi si ceníme jeho priateľský a ľudský prístup ku klientom." rod. Krajňáková a Čonková

 

Som tu pre mojich klientov, kedykoľvek ma potrebujú. Pomáham im s predajom nehnuteľností, s komunikáciou so záujemcami či s úradmi. Som tu pre Vás.  

 

"Preto každému kto túži po zmene bývania, ale má obavy odporúčame služby realitného makléra pána Kažimíra." - r. Dombrovská

 

 

Viac o mne a  mojej práci sa dozviete na stránke www.realitnymaklerkosice.sk 

 

Certifikáty

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím