3-izbový „pražský“ byt so 6-metorou lodžiou na sídl. Nad Jazerom

Obec
Košice
Mestská časť
Nad Jazerom
Ulica
Sputniková
Počet izieb
3
Rozloha
72 m2
Poschodie
4. zo 7
Stav bytu
Staršia čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Lodžia
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
130.000 €
Predané 12.06.2023

P R E D A N É

 

"Hľadáte pre seba, či svoju rodinu priestranný 3-izbový byt v tichom a príjemnom prostredí s výbornou občianskou vybavenosťou sídliska Nad Jazerom, ktorý by ste si navyše mohli zrekonštruovať podľa vlastných predstáv?

 

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám možnosť kúpiť si tento renovovaný 3-izbový „pražský“ byt na Sputnikovej ul. (Košice IV - MČ Nad Jazerom). V lokalite, ktorú si zamilujete najmä vďaka príjemnému a tichému prostrediu s výbornou občianskou vybavenosťou, množstvom zelene, detskými a športovými ihriskami či rekreačnou oblasťou okolo jazera.

 

Byt má podlahovú plochu 72 m2 a prislúcha k nemu 6-metrová lodžia (cez obývaciu izbu a kuchyňu), praktická komora (1 m2) na spoločnej chodbe pred bytom a pivnica (2,7 m2) v suteréne. Nachádza sa na 4. poschodí v 7 poschodovom zateplenom bytovom dome s výťahom. Vďaka svojej orientácii na Východ Západ, je byt slnečný a príjemne presvetlený počas celého dňa.

 

VIRTUÁLNA PREHLIADKA:

Prejdite sa po byte pohodlne aj doma prostredníctvom Vášho mobilu či PC

STAV A DISPOZÍCIA:

Byt je po staršej čiastočnej rekonštrukcii (so zmenou pôvodnej dispozície) a vďaka absencii nosných priečok je vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa.

Po vstupe do bytu sa ocitnete v priestrannej predsieni, ktorá poskytuje množstvo priestoru pre vstavané skrine či komfortné privítanie všetkých Vašich hostí a vstupom do všetkých miestností bytu. Priestranná denná časť bytu (so západnou orientáciou) pozostáva z obývacej izby spojenej kuchyňou, priestorom pre pohodlné rodinné stolovanie, ale aj vstupom na 6-metrovú lodžiu, vďaka čomu je ideálna pre spoločné chvíle strávené s rodinou a priateľmi. Nočná časť bytu (s východnou orientáciou) je tvorená dvoma menšími izbami, vhodnými ako rodičovská a detská spálňa či pracovňa. Kúpeľňa s vaňou je murovaná a toaleta samostatná. V celom byte sú plastové okná.

 

LOKALITA:

Bytový dom je situovaný v košickej MČ Nad jazerom. V lokalite, ktorú si zamilujete najmä vďaka:

  • svojmu príjemnému a tichému prostrediu s výbornou občianskou vybavenosťou,
  • množstvom zelene, detskými a športovými ihriskami či
  • rekreačnou oblasťou okolo jazera, ktorá Vám poskytne kopec možností pre Vaše voľnočasové aktivity, či zaslúžený oddych :).

V blízkosti bytového domu sú potraviny Milk-agro a Billa, pizzeria, fitness centrum, pošta či zastávky MHD (s linkami električiek 3, 7, 9, R2 a autobusov 28, 52, N7). V pešej dostupnosti je tiež Miestny úrad, kostol, základné školy (na Jenisejskej a Družicovej ul.) či Obchodná akadémia (na Polárnej ul.).

 

CENA: 130.000,- €

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU.

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Licencovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor

0948 311 511

Obec
Košice
Mestská časť
Nad Jazerom
Ulica
Sputniková
Počet izieb
3
Rozloha
72 m2
Poschodie
4. zo 7
Stav bytu
Staršia čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Lodžia
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
130.000 €
Predané 12.06.2023
Poznámky