Rekonštruovaný 3 izbový byt s pekným výhľadom na Košice KVP

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Wurmova
Počet izieb
3
Rozloha
65 m2
Poschodie
9/12
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
loggia
149 000 €
Predané 02.11.2021

 

Ponúkame na predaj kvalitne a detailne rekonštruovaný 3 izbový byt na okraji mestskej časti KVP na ulici Wurmova. Byt má všetko, čo sa od bytu dá žiadať – 2 samostatné spálne, loggiu, kumbál, nádherné výhľady a dobrú adresu. Ideálny byt pre rodiny či ľudí pracujúcich z domu.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 65 m2. K bytu patrí aj loggia a pivnica. Nachádza sa na 9. poschodí z 12., v dome sú dva nákladné výťahy. Orientácia bytu je na juh a západ. Dispozične je byt rozdelený na obývačku, dve spálne, kuchyňu, kúpeľňu, WC, komoru a kumbál. Bytový dom je natretý termoizolačným náterom, boli menené stúpačky, vchodová brána aj schránky. Budúci rok je naplánovaná výmena výťahov. Energetický certifikát nie je.

 

Byt prešiel skoršou kompletnou rekonštrukciou, ktorá pozostávala najmä z:

  • rekonštrukcie jadra – murované steny, nové rozvody vody a odpadu,
  • výmeny sanity v kúpeľni – vaňa, bidet, umývadlo, taliansky obklad,
  • výmeny kuchynskej linky (vrátane spotrebičov) – elektrická rúra, varná doska, digestor, umývačka riadu,
  • nových interiérových dverí, vchodové dvere značky Sherlock sú bezpečnostné a protihlukové ,
  • nové elektrické rozvody v celom byte, zavedený ftp kábel na internet do každej izby,
  • nové dubové podlahy v izbách, dlažba v kúpeľni a chodbe, korok v kuchyni,
  • výmeny okien za plastové a zasklenie loggie.  

 

Rekonštrukcia bytu bola vykonaná skutočne kvalitne, všetko je vo výbornom stave, bez poškodenia a plne funkčné. Jediné čo treba upraviť, je kuchynská linka. Majitelia bytu počas rekonštrukcie mysleli na každý malý detail a dali si na nej záležať. V byte je dostatok úložného priestoru vďaka dvom vstavaným skriniam, kumbálu a komore. V komore sú poličky na uskladnenie potravín a priestor na chladničku. V kumbáli sú privedené rozvody na práčku, sušičku a internet. Viete si tam zriadiť aj serverovňu. Máte aj vlastný pohotovostný ohrev vody (to oceníte počas odstávok teplej vody). Tento byt toho ponúka ešte oveľa viac, ale o tom viac až osobne na obhliadkach.

 

Je v osobnom vlastníctve a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

 

 

Lokalita: Byt sa nachádza na Wurmovej ulici na okraji sídliska Košice – KVP. Z bytu sú nádherné výhľady na okolie – rodinné domy a les. Je to tichá časť s veľkými plochami zelene, vonkajšími športoviskami a detskými ihriskami. Výborné miesto pre rodinné pikniky, zábavu s deťmi či domácimi maznáčikmi. V blízkosti sú školy, škôlky, reštaurácie a hokejová hala. Táto lokalita je ideálne pre pokojné bývanie, no tiež poskytuje dostatok možností na aktívny život.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Wurmova
Počet izieb
3
Rozloha
65 m2
Poschodie
9/12
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
loggia
149 000 €
Predané 02.11.2021
Poznámky