2-izbový byt v širšom centre / pri TU / na ul. B. Němcovej

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
B. Němcovej
Počet izieb
2
Rozloha
55 m2
Poschodie
1. z 11.
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Balkón
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
102 000 €
Predané 04.06.2020

PREDANÉ

 

"Hľadáte stabilnú investíciu, či pohodlné bývanie v príjemnej lokalite plnej zelene, ktorá disponuje výbornou občianskou vybavenosťou a pešou dostupnosťou do historického centra mesta?“

 

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v širšom centre mesta na ul. Boženy Němcovej (Košice I – MČ Sever).

Byt má rozlohu 53,7 m2 a prislúcha k nemu balkón (1,51 m2) a pivnica (1,5 m2) na prízemí. Nachádza sa na 1. poschodí (pod bytom sú spoločné priestory a pivnice) v 11 poschodovom zateplenom bytovom dome s novým výťahom a stúpačkami. Vďaka svojej juhovýchodnej orientácii je byt príjemne teplý a slnečný.

 

STAV A DISPOZÍCIA BYTU:

Dispozícia bytu ponúka vstupnú chodbu s dostatkom priestoru pre vstavané skrine, 2 samostatné izby, praktickú kuchyňu so vstupom na balkón, prechodovú panelovú kúpeľňu a samostatnú toaletu.

Pred pár rokmi bola v byte realizovaná čiastočná rekonštrukcia s ponechaním pôvodnej dispozície bytu. Kuchyňa poteší zánovnou kuchynskou linkou a vstupom na balkón. Kúpeľňa je vykachličkovaná a má vymenenú sanitu. V celom byte sú 3-komorové plastové okná, kompletne nová elektroinštalácia, stierky a znížené sadrokartónové stropy. Plávajúca podlaha je v kuchyni a obývacej izbe, v menšej izbe sú pôvodné drevené parkety, v chodbe a jadre je dlažbe.

 

LOKALITA:

Bytový dom je situovaný v príjemnom prostredí s množstvom zelene, detským ihriskom, či vonkajším cvičiskom pre obyvateľov, ale aj ich štvornohých miláčikov. Radosť z bývania v tejto lokalite dotvára aj jej výborná občianska vybavenosť, či pešia dostupnosť (15 min.) do centra mesta. Na skok od domu sa nachádza OC Merkur (v ktorom okrem potravín FRESH PLUS, lekárne, drogérie, šikovnej pekárničky, pošty či fitka NEONKA, nájdete aj kaderníctvo, reštauráciu a pobočku SLSP), zástavky MHD (z ktorých sa pohodlne dopravíte do celého mesta aj bez auta), či školy pre všetky vekové kategórie.

 

SKVELÁ INVESTÍCIA:

Vďaka blízkosti centra mesta, Technickej univerzity, či AT&T je byt vhodný aj ako stabilná investícia, za účelom prenájmu.

 

BYT JE IDEÁLNY PRE KLIENTOV, KTORÍ :

- hľadajú svoje prvé bývanie, či naopak miesto, kde by dôstojne strávili jeseň svojho života,

- chcú mať všetku občiansku vybavenosť na skok od domu,

- chodia neradi výťahom a preferujú nižšie poschodie,

- majú záujem o stabilnú investíciu s možnosťou následného prenájmu, alebo

- proste majú radi túto mestskú časť :)

 

CENA: 102.000,- €

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU.

 

 

 

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
B. Němcovej
Počet izieb
2
Rozloha
55 m2
Poschodie
1. z 11.
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Balkón
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
102 000 €
Predané 04.06.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím