3-izbový „pražský“ byt na sídl. Nad Jazerom – Sputniková ul.

Obec
Košice
Mestská časť
Nad Jazerom
Ulica
Sputniková
Počet izieb
3
Rozloha
72 m2
Poschodie
Vyvýšené prízemie
Stav bytu
Zachovalý pôvodný stav
Balkón
6-m lodžia
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
110000 €
Predané 28.02.2021

P R E D A N É

 

"Hľadáte pre seba, či svoju rodinu priestranný 3-izbový byt v tichom a príjemnom prostredí s výbornou občianskou vybavenosťou, ktorý by ste si mohli zrekonštruovať podľa vlastných predstáv?"

 

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám možnosť kúpiť si tento 3-izbový „pražský“ byt v zachovalom pôvodnom stave, ktorý je situovaný v idylickom prostredí košickej MČ Nad Jazerom na Sputnikovej ulici.

Byt má podlahovú plochu 72 m2 a prislúcha k nemu 6-metrová zasklená lodžia (cez 2 menšie izby), praktická komora na spoločnej chodbe a pivnica v suteréne. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v 7 poschodovom zateplenom bytovom dome s výťahom. Pod oknami sa nachádza predzáhradka, ktorá umocňuje pocit súkromia. Vďaka orientácii na 3 svetové strany (severovýchod, juhovýchod a juhozápad), je byt slnečný a príjemne presvetlený počas celého dňa.

 

VIRTUÁLNA PREHLIADKA:

Prejdite sa po byte pohodlne aj doma prostredníctvom Vášho mobilu či PC:

STAV A DISPOZÍCIA:

V celom byte sú plastové okná a novšia kuchynská linka. Byt je vo veľmi zachovalom pôvodnom stave, vhodný na okamžité bývanie pre tých skromnejších, či kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv pre tých najnáročnejších. Jedná sa o vyhľadávaný pražský typ bytu, bez nosných stien, vďaka čomu je možné jednoducho upraviť jeho dispozíciu.

Po vstupe do bytu sa ocitnete v priestrannej vstupnej chodbe, ktorá poskytuje množstvo priestoru pre vstavané skrine či komfortné privítanie všetkých Vašich hostí. Fanúšikov moderného štýlu bývania isto očarí obývacia izba s veľkorysou rozlohou 25 m2, ktorú je možné prepojiť s menšou kuchyňou. S ľahkosťou do nej umiestnite veľkú a pohodlnú gaučovu súpravu, masívnu knižnicu či  jedálensky stôl a vytvoríte tak dennú časť bytu, ideálnu pre spoločné chvíle strávené s rodinou a priateľmi. Nočná časť bytu je tvorená dvoma menšími izbami, pod oknami ktorých sa nachádza zasklená 6-metrová lodžia. Sú ideálne na využitie ako rodičovská a detská spálňa či pracovňa. Bytové jadro je umakartové a toaleta samostatná.

 

LOKALITA:

Bytový dom je situovaný v košickej MČ Nad Jazerom. V lokalite, ktorú si zamilujete najmä vďaka svojmu príjemnému a tichému prostrediu s výbornou občianskou vybavenosťou, množstvom zelene, detskými a športovými ihriskami či rekreačnou oblasťou okolo Jazera (ktorá Vám poskytne kopec možností pre Vaše voľnočasové aktivity, či zaslúžený oddych :).

V blízkosti bytového domu sú potraviny Milk-agro a Billa, pizzeria, fitness centrum, pošta či zástavky MHD (s linkami električiek 3, 7, 9, RA a autobusov 28, 52, R7). V pešej dostupnosti je tiež Miestny úrad, kostol, základné školy (na Jenisejskej a Družicovej ul.) či Obchodná akadémia (na Polárnej ul.).

 

CENA: 110.000,- €

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU.

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Licencovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor

0948 311 511

Obec
Košice
Mestská časť
Nad Jazerom
Ulica
Sputniková
Počet izieb
3
Rozloha
72 m2
Poschodie
Vyvýšené prízemie
Stav bytu
Zachovalý pôvodný stav
Balkón
6-m lodžia
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
110000 €
Predané 28.02.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím