Čiastočne zrekonštruovaný 1,5 izbový byt na Jazere – Raketová ul.

Predané Rak_1.jpg
Galéria bytu
Obec
Košice
Mestská časť
Nad Jazerom
Ulica
Raketová
Počet izieb
1,5
Rozloha
43 m2
Poschodie
1
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Nie
64 990 €
Predané 04.03.2019

„ Hľadáte šikovný 1,5-izbový byt, poskytujúci komfort 2-izbového bytu, situovaný v tichom prostredí mestskej časti Nad Jazerom? “

 

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a exkluzívne Vám ponúkam na predaj čiastočne zrekonštruovaný 1,5-izbový byt bez lodžie na Raketovej ul. (Košice IV – MČ Nad Jazerom). Byt disponuje plochou 43 m2, ktorá zahŕňa aj praktický kumbál na spoločnej chodbe pred bytom a pivnicu v suteréne bytového domu. Nachádza sa na 1. poschodí v 7 poschodovom zateplenom bytovom dome s novým výťahom a stúpačkami. Pod bytom sa nachádza chodba so vstupom do bytového domu a vykurovaný spoločný priestor využívaný na komerčné účely. Orientovaný je na Juhovýchodnú stranu, vďaka čomu sa byt neprehrieva a je presvetlený najmä v ranných hodinách.

 

STAV A DISPOZÍCIA:

Dispozične byt pozostáva z väčšej obývacej izby, ktorá je spojená s kuchyňou, z menšej samostatnej izby, priestrannej chodby a kúpeľne, ktorá je spojená s toaletou. Vďaka čiastočnej rekonštrukcii, ktorá bola pred niekoľkými rokmi realizovaná, je byt možné rovno užívať bez nutnosti zásadných úprav. Ak sa ho však rozhodnete v budúcnosti nanovo zrekonštruovať, zaiste poteší fakt, že sa v byte nenachádzajú žiadne nosné priečky.

V celom byte sú plastové okná , plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou a menené interierové dvere (v izbách). Kuchynská linka je zánovná s kombinovaným sporákom. Kúpeľňa ponúka veľkú rohovú vaňu, umakartové bytové jadro je vykachličkované. Dostatok úložného priestoru pre Vaše osobné veci poskytuje veľká vstavaná skriňa na chodbe, ako aj praktický kumbál pred bytom. Vstupné dvere sú bezpečnostné, osadené v pôvodnej zárubni. V prípade záujmu je možné v byte ponechať aj posteľ a nábytok v spálni.

 

LOKALITA:

Nehnuteľnosť je situovaná v tichom prostredí s množstvom zelene a dobrou občianskou vybavenosťou. Za bytovým domom sa nachádza detské ihrisko, vedľa zas základná a materská škola (na Družicovej ul.). V pešej dostupnosti sú potraviny Milk agro a Billa, Pizzeria, Fitko, Pošta, OC Važec ako aj zástavky MHD či Miestny úrad. Mestská časť Nad Jazerom je vyhľadávaná aj  kvôli rekreačnej časti Jazero, ktorá poskytuje obyvateľom dostatok príležitostí na ich voľnočasové či športové aktivity.

 

BYT JE IDEÁLNY PRE KLIENTOV, KTORÍ:

- sú mladí a hľadajú svoje prvé bývanie,

- či starší a hľadajú miesto, kde by dôstojne strávili jeseň svojho života,

- preferujú prechádzky v príjemnom prostredí pred posedením na lodžii, alebo

- len proste majú radi túto mestskú časť :)

 

CENA: 64.990,- €

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou ako aj ich autorizácia (overenie podpisov a zrýchlené katastrálne konanie) a elektronický vklad do katastra nehnuteľnosti.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU.

Obec
Košice
Mestská časť
Nad Jazerom
Ulica
Raketová
Počet izieb
1,5
Rozloha
43 m2
Poschodie
1
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Nie
64 990 €
Predané 04.03.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím