Menší 4-izbový byt v príjemnom prostredí na Terase

Obec
Košice
Mestská časť
Západ
Ulica
Tr. SNP
Počet izieb
4
Rozloha
72 m2
Poschodie
5
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Lodžia
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
112 900 €
Predané 06.07.2020

PREDANÉ

 

"Hľadáte útulný 4-izbový byt s 3 samostatnými spálňami, vhodný na rodinné bývanie či ako stabilná investícia, ktorý by ste si radi zrekonštruovali podľa vlastných predstáv?“

 

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám na predaj takýto 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Terase - Tr. SNP (Košice II – MČ Západ) , situovaný v  idylickom  prostredí Zuzkinho parku, medzi Novou Nemocnicou a OC Galériou.

Byt má podlahovú plochu 71,56 m2 a prislúcha k nemu lodžia (3,5 m2) a pivnica (1 m2) na prízemí. Nachádza sa na 5. poschodí v 10 poschodovom zateplenom bytovom dome s rekonštruovaným výťahom a stúpačkami. Energetický certifikát: B. Orientovaný je prevažne do kľudnej časti (mimo hlavnej cesty) na východnú a južnú stranu, vďaka čomu je príjemne slnečný v ranných a doobedňajších hodinách.

STAV A DISPOZÍCIA BYTU:

Byt je v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľa vkusu nového majiteľa. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, praktického kumbálu (či šatníka), priestrannej obývacej izby so vstupom na lodžiu, 3 spální, kuchyne, kúpeľne a samostatnej toalety.

 

LOKALITA:

Bytový dom je situovaný v príjemnom prostredí s množstvom zelene, detským ihriskom, či vonkajším cvičiskom pre obyvateľov, ale aj ich štvornohých miláčikov. V pešej dostupnosti sa nachádza trhovisko, či množstvo obchodov, reštaurácií a kaviarní (v OC Luník I, II a v OC Galéria), Magistrát mesta Košice, Pošta ale aj Univerzitná nemocnica L. Pasteura. Zodpovedných rodičov isto poteší aj blízkosť materskej (Zuzkin Park 2) a základnej školy (Považská 12) s bezpečným prístupom pre Vaše ratolesti (bez nutnosti prechodu cez cestu). Zástavka MHD s linkami električiek 6, 9, R3 a R4 je vzdialená na pár krokov od brány.

 

SKVELÁ INVESTÍCIA:

Vďaka svojmu dispozičnému riešeniu bytu s 3 samostatnými spálňami, občianskej vybavenosti a blízkosti Lekárskej fakulty je byt ideálny, nielen ako pohodlné rodinné bývanie, ale aj ako stabilná investícia na dlhodobý prenájom.

 

BYT JE IDEÁLNY PRE KLIENTOV, KTORÍ :

- hľadajú útulný 4-izbový byt s 3 samostatnými spálňami,

- by si radi svoj nový domov zrekonštruovali podľa vlastných predstáv,

- preferujú príjemné prostredie plné zelene a občiansku vybavenosť na skok od domu,

- majú záujem o stabilnú investíciu s možnosťou následného prenájmu, alebo

- proste majú radi túto mestskú časť :)

 

CENA: 112.900,- €

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Západ
Ulica
Tr. SNP
Počet izieb
4
Rozloha
72 m2
Poschodie
5
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Lodžia
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
112 900 €
Predané 06.07.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím