Na predaj byt v pôvodnom stave, 5 min od centra Košíc

Obec
Košice
Mestská časť
Juh
Ulica
Šoltésovej
Počet izieb
1
Rozloha
51 m2
Poschodie
4./4
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
69 000 €
Predané 15.06.2017

Ponúkame na predaj byt na Šoltésovej ulici - Košice, Juh. Tento 1 izbový byt je možné prerobiť na 1,5 izbový byt. Je to slnečný priestranný a bezbariérový byt v blízkosti centra mesta. Byt je v pôvodnom a zachovalom stave s veľkou loggiou.

Tento byt Vás môže zaujať, ak

 

  • hľadáte byt, ktorý si môžete sami zrekonštruovať,
  • chcete bývať v širšom centre mesta,
  • hľadáte byt s výťahom,
  • ste sám či dvaja, mladý alebo starší,
  • hľadáte miesto, kde by ste sa cítili dobre.

 

Základné informácie  Slnečný byt je orientovaný na východ a západ.  Byt má rozlohu 51 m2 a je na 4. poschodí zo štyroch s dvoma výťahmi. Dispozícia bytu je veľká izba s rozlohou 20,33 m2, kuchyňa má 12 m2, komora (šatník) s malým  oknom 3,76 m2, veľká kúpeľňa spolu s WC  6.06 m2. Byt je zateplený, v pôvodnom  a zachovalom stave s plastovými oknami.

 

Jedinečnosť bytu  Vďaka veľkorysému priestoru a pôvodnému stavu je možné byt zrekonštruovať na 1,5 izbový byt. Môžete si vytvoriť skutočný pohodlný domov s obývačkou spojenou s kuchyňou, samostatnou spálňou, pri ktorej budete mat nádherný šatník a loggiu. Váš byt bude mať ešte navyše aj pekný výhľad. Takýchto bytov s výťahmi je v meste len pár.

 

Lokalita  Ulica Šoltésovej je tiché pokojné bývanie 8 min. peši od AUPARKU, bezprostredne pri byte sa nachádza Obchodné centrum ASTÓRIA, zástavka MHD, škôlka, škola, pošta, zdravotné stredisko, nemocnica, či lekáreň.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri a hypotekárne poradenstvo – kompletný servis.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Juh
Ulica
Šoltésovej
Počet izieb
1
Rozloha
51 m2
Poschodie
4./4
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
69 000 €
Predané 15.06.2017
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím